reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Aldik - tak to juz jest - zima za zimno, latem za goraco, jesienia za duzo pada :) Zawsze sie powod do narzekan znajdzie ;D
A ja najchetniej zamieszkalabym w Italii - Alpy na narty blisko zima, latem cieplutkie morze - to sa moje klimaty ;D ;D Jeszcze zeby tam byly wlasnie norweskie fiordy ;D
 
reklama
Nic mi nie mówcie o zimnie i tej naszej pogodzie :p

przez nią nie możemy iść dzisiaj na basen, no i nie pojedziemy do mojej mamy do fordonu, bo nie mam zimówek :p i nie będę kusiła losu ::)

dzisiaj siedze na bb - caaaaaaaaaaaaały dzień ;D

A Wam zycze miłego dnia :)
 
dzisiaj Dzień Babci ;D Pamiętajcie o życzeniach ;D

NA wieczór mamy zaplanowane oglądnie filmu "Zathura"- pełna fantazja ;D Kto oglądał "Jumanji"? To właśnie ten sam reżyser, więc może być ciekawie.


Mel
Co się odwlecze to nie uciecze ;) nie masz czego żałować, pogoda jest fuuujjjjj, a bez zimówek to hohohohoh kochana, siedzimy w domku.
Do później.
 
w prawym górnym rogu na forum jest przypomnienie, że dzisiaj dzień babci
zazwyczaj nie zauważam tego co tam jest napisane ale dzisiaj jakoś wyjątkowo rzuciło mi sie w oczy ::)
obdzwoniłam już baby ;D

 
Czesc :)
A ja dzis jak jechalam rano starym 79 do gory kolo Castoramy, to autobus doslownie tanczyl po drodze !!! Tragedia !!! Juz nie wspominajac ze jeszcze czeka mnie wyprawa okolo 15, a jeszcze mi stopy nie odmarzly !!! Strasznie - jak nie musicie to nie wychodzcie z domkow !!
 
Witajcie,
wczoraj wieczorem zamiast na bb, niczym niedźwiedz zagrzebalam się z W. w sypialni, 2 kołdry, pledy, ciepłe piżamy, skarpety(!) odpaliliśmy laptopa i oglądaliśmy do póżnej nocki zaległe dvx'y! Tak to ja mogę zimę spędzać, dlaczego wcześniej na to nie wpadliśmy??
Babcia już jedna obdarowana, dla reszty czekają laurki, a Wiktorek ma jeszcze farbkę za paznolkciami, jakoś sie nie odmoczyla w kąpieli. Ale wolał jednak paprać po podłodze niż po papierze :)
Wronka ale gospocha jestes niemozliwa, mi jakos za zimno bylo wczoraj na eksperymenty z pieczeniem, moze dzis cos stworze? Sliczniutka masz Weroniczke, widzialam na watku fotosowym, jak ten czas pedzi, niedawno Wiktor tez byl takim bobaskiem.
Milego dnia.
 
hej hej
ja tylko na chwilke w przelocie
jesesmy w szpitalu juz 4 dzien dzis, matysia biedaczka - zlapala wirusa jakiegos dodatkowo i cierpi bardzo - iegunka wymioty, te sparwy
non stop pod kroplowami
3mci ekciuki co by bylo dobrze
dl awas calusy
papa
 
Olji trzymamy z całej siły
strasznie mi smutno, że maleńka musi tak cierpieć

serduszkiem jesteśmy z Wami :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* wycałuj Matylke od nas w stópki :)
 
Olji zdrowka dla Matyldki, biedniutka

A my dzis juz po spacerku z Jagodka, po spacerku nr 2 z Agatka - saneczkami. Po zakupach - kupilysmy babci wypasiona bluzke w roze ;D klimaty mojej tesciowej, teraz gotuje rosolek na obiad dla Agaty i Przemka - ja nie lubie wody z tluszczem ;D no i Agata wyciaga mnie na gorke na sanki do lasu. No i jak tu nie wychodzic z domu??
Chyba rzucimy moneta i pogramy w Monopoly. Z tych dwoch rzeczy wole rzuty kostka. U nas -10 :p

A zamieszkac moglabym w Skandynawii a z cieplejszych klimatow - Grecja. Oni tam nic nie robia ;D
 
reklama
Olji...biedna Matysia.....ucałuj ją do Nas...i niech wraca do zdrowia bidulka....trzymamy kciukasy..... :-* :-* :-*

a ja sprzątam ...sprzątam...sprzątam....bo właśnie skończyłam pichcić.... :( ::)
 
Do góry