reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
A ja jeszcze w temacie wózków:macie jakieś faworyty wśród lekkich spacerówek lub parasolek???Dzięki za odp.

My już po kolędzie-ksiądz nie b edzie robił problemów z chrztem!Problem z głowy :)
Olij-trzymaj sie i zdrówka dla Maytsi!

Spoóżnione,ale szczere życzonka dla ostatnich naszych małych jubilatów!Dużo radości!
 
Ale sie rozpisalyscie, nadrobilam juz wszystko ale tyle tego jest ze ciezko spamietac :) wczoraj caly dzionek spedzilysmy z Igunia w Fordonie u mojej mamy od czasu do czasu dobrze zmienic otoczenie bo siedzenie w jednym miejscu czasem dobija zwlaszcza teraz kiedy sa takie mrozy i kiedy trzeba podarowac sobie codzienne spacerki. Iga coraz czesciej probuje sama chodzic tzn trzy cztery kroczki zrobi i pada na pupe.
Witaj Wanda 23 :):)
Co do tematu ksiazeczki o kupie to raczej bym jej nie kupila Igusi choc nie jestem do niej nastawiona ani negatywnie ani pozytywnie.
 
Dzień doberek...... :laugh:

Olji....dużo cierpliwości.....a dla Matysi....dużo....dużo zdrówka....i buziaczków.... :-* :-* :-*

Co do książeczki...o "kupie"...szczerze mówiąc...mnie podobnie jak Mel...jakoś ona nie przeszkadza...i muszę przyznać ,że jak pierwszy raz o niej usłyszałam...to się uśmiałam...heheh....no ale jak córcia dorośnie to może zmienię zdanie.... ;D

Mk
...współczuje tej lataniny po doktorkach....czego jak czego ale bieganiny po Urzedach i lekarzach...nienawidzę....ale cóż jak mus to mus... ;)

anecia...brawo...dla Iguni...za pierwsze kroczki..
ubrawo0uv.gif
.........
ja też wczoraj byłam w fordonie u mamy...hehehe
 
Witam mamusie! ;D ;D ;D ;D

Ja wlasnie wróciłam ze spotkania z Melanie, super z niej laseczka i bardzo fajna kobietka, ale to nic nowego bo tak wlasnie myslałam!! :D :D :D
Poza tym dzien minal spokojnie, moze z wyjatkiem tego iz na parkingu przy Tesco, uderzyl w moj samochod gdy cofałam jakis stary nieprzyjemny grzyb. Nie obylo sie bez wzywania :police:bo pan stary stwierdzil ze to nie jego wina a wogole to panikuje bo nic sie nie stało! :mad: :mad: :mad: :mad:Mial pecha, myslal ze na głupia trafil, :police: jednoznacznie stwierdzil ze to byla jego wina, zreszta mialam dwoch swiadkow ktorzy potwerdzili moje slowa. ;) Ale mialam satysfakcje widząc jego wsciekłosc na twarzy.........................BURAK JEDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jesli chodzi o ksiązke o kupach to nie mam zdania,ale Samuel raczej nie chcialby abym mu ja czytała...............napewno mowil by fuj, ble mama przestan :p :p :p :p
 
Irin gdy zaglebialam sie w temat wozkow - ok 12 tc :D to wsrod tysiaca opinii jakie przejrzalam krolowal Peg Perego pliko 3 - jest to wozek wielofunkcyjny ale mozna go kupic jako sama spacerowke. Chyba do najtanszych nie nalezy. Ale sporo mam kilkummiesiecznych bobasow sprzedawalo swoje pierwsze "nietrafione", ciezkie  wielofunkcyjne wozki i kupowalo pliko 3

Przy wyborze warto zwrocic uwage na
- rozkladane do calkowitego poziomu oparcie, powinno miec wiecej niz 3 mozliwosci
- zaglowki na oparciu - zabezpieczaja glowke spiacego dziecka
- szerokie i wysokie siedzisko - aby starczylo nawet dla dwu i wiecej latka
- 5 punktowe szelki
- przekladana raczka badz siedzisko (przod-tyl do kier jazdy) - tego akurat zadna chyba parasolka nie ma
- odczepiana barierka aby ciezsze dziecko nie wkladac od gory do wozka
- regulacja podnozka, dobrze jest gdy podnozek jest zabezpieczony odpowiednim materialem przed blotem
- odpinana buda
- pokrowiec na nogi na zime
- jesli kolka sa skretne - mozliwosc zablokowania ich
to chyba wszystko co pamietam...

natalya objawy
- szorstkie policzki, uda, raczki
- zaczerwienione miejsca w zgieciach rak i nog,
- sucha skora za uszkami
- ulewanie
- strzelajace kupacze
- sluz w kupce
- podobno ciemieniucha - ale roznie slyszalam


No to Wam wypunktowalam ;)

Anecia gratulacjony dla corci

Wronka rety jaka Twoja Werka jest duuuuza

Olji jeszcze raz zdrowka
 
GeHa pisze:
;D ;D ;D ;D No nie gadaj Mel?

To przez Ciebie całe forum bydgoskie udało się zaciągnąć do kina :D









Spotkałam się dzisiaj z Pati i jestem oczarowana
wyrwane_serce.gif
;D
Pogadałyśmy sobie 2 godzinki ale nie nagadałysmy się :( :D

Teraz poczytam co naskrobałyście jak ja byłam na randce :D
 
reklama
Do góry