reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Kasiad gratulacje dla syna i trzymam kciuki, żeby dostał sie tam gdzie sobie wybrał.

Ja juz czekam na wakacje - ma nadzieje, że w końcu sie trochę wyspie :)
Maly znowu marudny - chyba kolejne zęby idą - no i jeszcze ten upał tez mu sie daje we znaki.
 
reklama
witam nową mamę!!

nie wiem czy juz Wam wczesniej pisałam wracam do pracy; początkowo był zamysł by pracowac w domu, ale ciezko jest mi dac sobie rade z papierami meza, mojego szefa, małym i wszystkim co jest z nim związanym, no i domem, który jest gdzies na szarym końcu... mój szef wpadł na super pomysł... załatwił mi opiekunke 10 metrów od mojej pracy ;))) śmiac mi sie chciało ale w sumie to dla mnei to jest super rozwiązanie... w domu sama z małym nie moge sie skupic, a tam bede miec go pod reką... ponadto opiekowac sie nim bedzie Pani, która rok i dwa lata temu zajmowała sie swoimi wnukami... no i weźmie tylko 5 zł/h,... poczatkowo wróce na 2-3 h do pracy i stopniowo bede to rozszerzac... wieczorem bede robic papiery meza a raz w tygodniu przyjdzie pomoc do sprzątania... chyba lepiej teraz bede miałą wszystko poorganizowane...


kasiad trzymam kciuki za patryka!
 
Witam was serdecznie ja tu też jestem nową mamą co prawda mam już kochaniutką trójeczkę ale marzymy z mężem o jeszcze jednym serduszku o które zaczniemy sie starać za 10 m-cy czyli od kwietnia
 
Witam nowe bydgoszczanki.

Ewelina to na pewno jest dwójka bo widać napuchnięte jedynki. Pytałam lekarki i powiedziała, że tak się czasami zdarza.
 
hej hej
no widzę, że się u nas ruszyło na forum :-)

witam nową mamuśkę ;-)z doświadczenia powiem, ze te czwarte dzieci są dość udane hehe wiem co mówię bo jestem z tych :happy2: podziwiam takie poszerzanie rodzinki ;-) ja to tylko jeszcze jednego bobaska bym chciala i starczy mi :rofl2:

Kasiad,
no to w rodzince sporo sie dzieje, a to nurkowanie to swietna pasja, ja musze najpierw sie porzadnie nauczyc plywac, i zrobie to jak tylko zdam na prawo jazdy ;-)

Renifer,
wcale nie przypomnę, że sie straszliwie zapierałaś, że będziesz z Mikim dłuugo w domku hihi a tak serio to wiedziałam, że tak będzie, wyglądasz mi na aktywną osóbkę, która lubi być z innymi . poza tym, faktycznie masz super szefa no i musisz byc nie lada specjalistka, co tak chętnie Ci pomaga, żebyś tylko wróciła :-) gratuluję !

ja własnie jestem na etapie zmiany pracy i troszkę mi smutno, bo odchodzę po prawie 4 latach i bedzie mi troche brakowac starych kątów ... no ale i tak za 2mce mojego dzialu nie bedzie a oferty pracy wewnatrz firmy moga byc a nie musza byc korzystne. takze prosze o trzymanie kciukow, szczegolnie mnie przeraza spedzenie calego dnia w osrodku medycyny pracy :baffled: bede pracowac na zastepstwo ciezarnej i mam nadzieje, ze ta jednak po urodzeniu sobie posiedzi w domu hihi niech sie nie spieszy z powrotem :rofl2:

moj maz dzis wybyl na kregle w ramach wlasnej imprezy urodzinowej w meskim gronie a ja sobie samiutka musze siedziec a moj maly mezczyzna w lozeczku sam sie usypia z misiem i kolysankami w tle :tak:

milego wieczoru
 
witam nową mamuśkę ;-)z doświadczenia powiem, ze te czwarte dzieci są dość udane hehe wiem co mówię bo jestem z tych :happy2: podziwiam takie poszerzanie rodzinki ;-) ja to tylko jeszcze jednego bobaska bym chciala i starczy mi :rofl2:
no ja też tak kiedyś mówiłam :rofl2: a tak się jeszcze spytam dziewczyny z jakiej części Bydgoszczy jesteście :confused:
 
reklama
hey

Ika widze ze mniej wiecej w tym samym terminie bedziemy sie starac o drugie dziecko ;) ja coraz czesciej mysle by ten termin odwlec w czasie, chciałam sie sprezyc by miec trójeczke ale w sumie dwójka tez moze byc, a przynajmniej sobie do pracy wróce...
Miłosz z października?

Agnes trzymam kciuki za pomyślną zmiane pracy!!!

u nas ok,. miki staje przy wszystkim a ja robie za anioła stróża... :tak: ponadto mamy teraz ciezkie dni, bo przezynają mu sie naraz 3 zęby: druga górna jedynka i dwie górne dwójki... lada dzień bedziemy miec wiec 6 zebów... mam nadzieje ze sie uspokoi te ząbkowanie na moment, choc w cuda nei wierze bo dolne trójki juz napuchniete... ząbkujący mikołaj daje czadu!!!!!!!!!!!!!! :baffled::baffled::baffled: i trenuje moją cierpliwosc...
 
Do góry