reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witajcie Kochane.
Ale mnie tu długo nie było :zawstydzona/y:.
Od poniedziałku siedzimy w domu bo Majkę i Dawidka dopadło przeziębienie :-(
Witam nową mamę.
Renifer to jeszcze raz wszystkiego najsłodszego dla Mikołajka.
ale od wczoraj mamy cyfrę i Majka przynajmniej ma nowe bajki na MINI MINI.

Ale Dawid zrobił dzisiaj rano kupę :szok:, aż mu bokami poszło :-D.

Ja miałam iść dzisiaj do lekarz na wizytę po porodzie i musiałam przełożyć na przyszły tydzień bo Mariusz ma jeszcze robotę i nie ma mnie kto zawieść :-(. A na przyszły czwartek już załatwiłam że mama przyjedzie dzieci pilnować i pojedziemy sobie sami i pewnie o jakiś markecik zahaczymy ( ale mi brakuje zakupów w marketach :cool2:)

A ja łapię jakiegoś doła :-(. Wczoraj nawet przy robieniu kolacji o godzinie 22:15 :confused:, rozpłakałam się :-(. Mam już dosyć siedzenia samej w domu od rana do nocy, bo od zeszłego poniedziałku Mariusz jak wyjeżdża o 6:30 to wraca około 22 :no:. W ciągu dnia to jeszcze nie tak źle ( no chyba że teraz bo nie mam z domu wychodzić do póki Dawidkowi katar nie minie ) ale wieczorem nie daję rady :no:, za dużo roboty ja dla jednej osoby.
 
reklama
Kto mnie pytał o chrzciny? To odpowiadam:
Chrzciny mieliśmy w restauracji Szarotka na Szwederowie nad marketem Polo.
Za osobę wyszło niecałe 50 zł, a w tym było:
Obiad ( 2 i pół porcji mięsa na osobę ), soki, tort, ciasto, kawa i herbata.
Ciasto pyszne zresztą jak się okazało ze sprawdzonego źródła :tak:.
A porcje mięsa naprawdę duże :tak:, i bardzo pysznie przyprawione, jeszcze w zamrażarce mam kilka pałek :-p.
Stół bardzo ładnie ustrojony.
 
Śliczne te Wasze pociechy:-D:tak::-).
Ania138, świetnie Cie rozumiem, mój Mążuś pracuje mniej więcej co drugi dzień ale wtedy po 12 godzin i też duże jestem w domu (taka praca) i nie cierpię tego.
 
Renifer śliczny ten twój Mikołaj:tak:teraz już bedzie tylko lepiej, niedługo zacznie się do ciebie uśmiechać i to jest cudowne:-) a mój mały rozrabiaka płacze bo mu zabrałam mój telefon i wspina się po mnie bo chce na kolana.... a jak był taki jak Miki to leżał i patrzył na karuzelkę;-):-)ech...
Ania ja też czasami łapie doła, choć mój Remi pracuje "tylko" do 17, ale siedzę sama w pustym domu, gadam do Ignasia i kotów:eek: heheheh twoja Maja choś się do ciebie odezwie jakoś;-):-). Najgorzej jak muszę zostać sama na weekend bo mój ma jakieś szkolenia, to wtedy nie mogę spać sama:-( a tak poza tym to załatwiam wszystkie różne swoje i nie swoje sprawy i wszędzie ciągam Ignaca a potem się na niego złoszcze bo tego czy tamtego nie zdązyłam zrobić, ale postanowiłam wrzucić na luz, niech sobie gadają:wściekła/y: a wkurzyłam się bo Remi obiecał swojej babci że w pon będzie miała paczkę od nas a ja nie dałam rady wysłać i on się wsciekał i babka też:szok: a po prostu deszcz padał... trudno od dziś się nie przejmuje:-):tak: jak nie zdąże zrobić zakupów to będzie jadł makaron z czymś tam:-) a nie jak u babuni obiadek z 2 dań i jeszcze kompot
uff to mi ulżyło
miłego dnia życzę i trzymajcie się mamu śki
 
dzień dobry!

dziekujemy z mikim za komplementy!
PANDORAX już niedlugo tez bedziesz miała swoją kruszynkę!!! ja byłam strasznie niecierpliwa, a na sam koniec to juz w ogóle zrobilam sie mega-maruda... :sorry::sorry: na szczescie juz po wszystkim...

miłego dnia kochane!
 
Renifer śliczne maleństwo :)
Ja wczoraj byłam z Nikodemem na szczepieniu. waży już 6750 i 62 cm długi. Pani stwierdziła, że jest bardzo silny ale nic nie przyspieszać i to co sam próbuje to niech sobie robi ale na siłę go nie sadzać - czego i tak nie robie.
A jeśli chodzi o doła to powiem wam tak, szukam sobie ciągle w domku jakiegoś zajęcia żeby nie myśleć o wlekącym się remoncie, braku ogrzewania i innych tym podobnych wkurzających mnie rzeczach, które mocno denerwują a z którymi nic zrobić nie mogę.
 
Hej dziewczyny mam do was wielka prosbe
W grudniu planujemy ślub cywilny(wesela nie wyprawiamy tylko cywilny) i mam takie pytanie bo widziałam ze ania pisała namaiary na jakąś restauracje...jak byscie wiedziały gdzie jest w miare tanio, przyjemnie i smacznie(obiad plus deser z kawą):-p:tak:u nas bedzie gdzies z 12 osób wiec niewiele..... za wszystkie info z góry dziekuje bo nie ukrywam że skróciło by to nasze poszukiwania odpowiedniego miejsca...:sorry:
 
Natalia my w październiku mieliśmy stype po pogrzebie dziadka w Fotonie na Pięknej
Było tam bardzo miło i przyjemnie i obiadek był super.Kawa i ciasto też.
Nie pamiętam ile mama płaciła za osobę ale wiem ze chyba nawet nie 50zł.
 
reklama
Do góry