reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Reniferku...super,bardzo się cieszę ze wszystko idzie ku dobremu
mam nadzieję ze nie będzie juz się Miki męczył:tak::tak::-):-)
poprosze o namiary na tego lekarza na priv
dzieki;-)
 
reklama
Dzień Dobry,

Reniferku, cieszę się, że jest już lepiej, to czuje się z Twojej wypowiedzi:-),
a to prawda, że jak mama spokojna, to i maluszek spokojny, ale bądź tu spokojną, jak Twojemu dziecku dzieje się krzywda:baffled:,


ja miałam takie nerwy latem, ale problem miałam taki, że mały nie chciał jeść:no:, bałam się, że nie przybiera na wadze, lekarz przychodził niemalże co tydzień:baffled:, mówił że jest wszystko dobrze, że mam pokarm, tylko muszę się wyluzować, bo mały czuje moje zdenerwowanie i tak w kółko:dry:, poza tym były straszne upały, które wszystkim dokuczały, a szczególnie maluchom, minęły upały i moje kłopoty z karmieniem:-), a teraz to chiałabym tego mojego cycusia troche odstawić, bo karmię nadal w nocy nawet 4 razy:shocked2:
 
to super Renifer że przynosisz dobre wieści, oby tak było dalej:-):tak:kup Mikiemu płytę z kołysankami dla dzieci albo jakąś łagodną muzykę, kołysz i przytulaj a na pewno będzie dobrze:-) pewnie zandto skupiłaś się na sprawach kupkowych a czasem wystarczy odrobina przytulania:-)
Ignaś uwielbia wszelkiego rodzaju całuski przytulania turlania masowania:-D
wiedziałam że z tym nabiałem to ci tak powie, żeby jeść, zobaczysz zresztą sama jak zareaguje Miki.
Ja piłam dużo jogurtów, bo w sumie mają te prebiotyki:confused:
powodzenia
mykamy na spacer
 
Reniferku super, że sie wszystko wyjasniło i ty się uspokoiłas. A co do spania z maleństwem to jeśli karmisz piersią to najlepsza metoda na spokojną noc.
Mój Nikus coraz mniej chce ssać moje piersi - woli butle (zdrajca), ale mama jest uparta i go najpierw do cyca dostawia, bo tak przynajmniej do pół roku chce mu swój pokarm dawac ze względu choćby na przeciwciała.
A wyobraźcie sobie, że wczoraj patrze co mój mały robi a on przez przypadek chwycił sobie smoka za łańcuszek i próbował go wsadzić do buzi. No niesamowite to było.
 
Cieszę się Renifer z Tobą :tak:
Oli też śpi z nami w łóżku. Najpierw jak zasypia to kładę ją do łóżeczka, a jak się budzi poraz pierwszy w nocy to zabieram ją do nas. Na karmienie budzi się jeszcze w nocy 2-4 razy i wtedy mogę wyciągnąć cyca i spać dalej.
Oli chyba trochę lepiej z tą biegunką...
 
dzięki dziewczynki!!
EWELINA rzeczywiście w lato też jest przekichane, bo jak jest za
ciepło to dziecko tez nie ma takiego apetytu...
KASIADduzo zdrówka dla Oli!!!
w ogóle dzieciaczki nasze nie chorujcie juz!!!
a jutro moja kruszynka kończy miesiac! wow! musze przyznac ze zleciało,
choc były momenty i noce w którym juz traciłam cierpliwosc, ale ogólnie
musze przyznac ze super jest byc mamą takiego malutkiego, cudownego
człowieczka... dzis caly dzien upłynąl pod znakiem masowania brzuszka
;) i było prutanie bez debridatu ;) kupy jeszcze nie ma ale zaczeły sie
pojawiac takie brudzenia na pieluszce... kto wie, moze bedzie dobrze ;)
spadam prasowac ubranka małego, przez podwójne pieluchowanie juz
całkowicie weszliśmy w rozmiar 68 ;) no i ważymy juz 4,6 kg ;) jutro
wkleje fotki ;)
 
hihi, własnie mój syn sam zrobił kupe ale jaaaaaaaaaaaką!!!!!!!!!!!! i bez żadnych kropelek!
nawet nie wyobrażacie sobie jaka jestem szczesliwa!!!
 
reklama
a co z WOMEN??????????
Monia jest w szpitalu od niedzieli:-(
dzisiaj mija 13 doba po terminie
mieli jej rano cewnik załozyć ale jednak nie założyli bo zapodziały się gdzieś personelowi badania do tego celu potrzebne:no::no::no::no:
za to połozna masowała jej szyjkę:baffled:-Monia czuła się po tym fatalnie
czeka do jutra jeśli rano nie podłączą jej oksytocyny to wypisuje się na własne rządanie i jedzie do "dwójki"

Renifer..czy mozesz dać namiary na tego lekarza u którego byłaś??
 
Do góry