reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Dzisiaj mam leniwy dzien wiec dlatego bylam pierwsza...nast razem sie powstrzymam:tak:
A Ty Mel wozio Paris zatrzymasz dla dzidzi? Czy dwojeczke wrzucisz do jednego???

Ostatni - podobno - tak cieply dzien dzisiaj - 21 stopni w cieniu;-) - az szkoda. Od jutra ma byc zimno. Totez my zmykamy na spacerek do parku porobic zdjecia jesienne:-)
 
Monia nie mam pojęcia co zrobie
mialam jeden wóz upatrzony ale jak go zobaczylam w sklepie to sie troszke zawiodłam wykonaniem... no nie wiem, szerokiego nie chce
i nie chce tez jeden za drugim na 3 kołach

nie wiem co zrobie, ciągle jeszcze myśle :dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry:


chce miec lekki, podwójny, wąski wóz :eek:

i ładny !!
 
Wiesz co?? Zasmuce Cie...Powiem Ci jakie sa moje odczucia
Zdaje sobie sprawe z tego ze wybor wozka dla jednego malucha jest ciezki - chcac polaczyc ladny wyglad i maximum funkcjonalnosci...
Z dwoma dzieciaczkami pewnie jest to jeszcze trudniejsze. Ale ja kiedys na spacerze do wozka Jagody wlozylam jej 2 letnia kuzynke - posadzilam ja na podnozku - twarza do Jago i myslalam ze nie ujade. Bardzo ciezko mi sie pchalo - mimo ze moj wozek nawet po piachu sam jedzie. To samo jest gdy wracam z zakupow - pod wozkiem mam kilka kg zakupow, z 6 albo i wiecej - wozek niby sie kula ale czuc te wage. Manewrowanie z takim ciezarem jest tez trudne. I niewygodne...Pomysl zanim kupisz taki "wagonik". Czy nie bedzie tak ze szybko z niego zrezygnujesz bo spacery nie beda przyjemne???

Jesli Twoj rozklad dnia pozwala na to aby wyjsc na spacer po drzemce Paris (pewnie ma lub bedzie miala jedna) i nie robisz codziennie sporych zakupow w sklepie oddalonym o km to moze wcale podwojny wozek nie bedzie Ci potrzebny. Jesli masz plac zabaw pod nosem to lada chwila po porodzie zrobi sie cieplo i wiekszosc Waszych spacerow zakonczycie ze wzgledu na Paris wlasnie tam. Moze tylko jakis podnozek do wozka dokupic...Jesli w Twoim jest taka opcja...

No nie wiem...ja bym sie chyba nie szarpala na "wagonik" Wiem ze sa tez wozki z podwojnymi siedzonkami twarza w twarz, za chwile gdy starsze dzieco wyrasta odczepia sie jedno siedzonko i zostaje wozek pojedynczy....Tylko czy one ladne sa???Nie wiem...kolezanka z wrzesniowek rodzi za miesiac - i kiedys wklejala takie...
 
jedyny wózek jaki dopuszcam do swojej akceptacji jest ten

phil-and-ted-diagram-4.jpg



bliskie spacerki odpadają
my tu mamy piękną 5 km promenade prawie na plażyi tam spacerujemy
więc długie spacerki są dla nas :tak::tak::tak:

zobaczymy na ile Pariska dorosnie do owego podnóżka :dry:
jesli nie doroscie to chyba kupimy to to :confused:
 
he he niezle dziwadelko

a powiedz mi czy przymierzalas sie do tego wozka?
bo mam wrazenie ze podczas jazdy kopie sie kolanami to oparcie, raczka jest krotka w stosunku do oparcia...A one sa rozkladane? Tyl chyba niee
 
Zgadza się, Hauck to niemiecki wózek. Nie za bardzo mam kogo zapytac o funkcjonalnośc tego podnóżka, nikogo nie spotkałam z takim wózkiem jeszcze. Niedawno przeczytałam na jakimś forum o nim, jakaś mama chwaliła go, że funkcjonalny i że solidnie wykonany, więc poszukałam go w Internecie.
Różni się od X-landera tym, że oparcie rozkłada się zupełnie płasko, gondolka jest troche większa (85 cm dł), no i spacerówkę można zamonowac przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
Wyczytałam też gdzieś, że podobno w Nimczech można go kupic dużo dużo taniej niż u nas, nawet za połowę ceny. Zastanawiam się, czy przez kogoś go nie sprowadzic.
 
Z drugiej strony, wolałabym najpierw go obejrzec, poprowadzic trochę, zanim się zdecyduję, ale nie wiem, czy w ogóle jest na to szansa, bo nie widziałam nigdzie w Bydgoszczy takiego wózka. W sklepach nie pytałam, ale watpię czy mają taki wózek w swojej ofercie.
 
reklama
he he niezle dziwadelko

a powiedz mi czy przymierzalas sie do tego wozka?
bo mam wrazenie ze podczas jazdy kopie sie kolanami to oparcie, raczka jest krotka w stosunku do oparcia...A one sa rozkladane? Tyl chyba niee

tak, wóz jest rozkładany

przymierzałam się w sklepie ale nie siadałam :-D
to jest taki bajer, że może być albo 1 osobowy albo 2 osobowy wóz

tylko, że mój mutsy jest taki w 10 trafiony i teraz żaden inny mu do pięt nie dorasta :no:
a ja bym chciała taki jak MUTSY !

Monia dzisiaj widziałam Pana z wózkiem 2 osobowym na 3 kołach - chyba to był wóz JANE i manewrował mim 2 palcami jak parkował około 2 letnie bliźniaki przy stoliku w kafejce :eek:

więc chyba nie do konca jest jak to opisałaś :tak:
 
Do góry