reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Mel ale niestety na balu zlamala sie rozdzka i utracila swoja czarodziejska moc - wiec z czarow nici :(
Thx za priva
 
Mel dobrze ze masz taka domowa, meska wrozke ;D

A ja mam dzisiaj kolede, wlasnie skonczylam sprzatac. Mialam podejsc do Jagody bo slyszalam ze gada sobie - czyli ze juz nie spi - ide wiec a ona znow zasnela. ;DTakie dziecko to ja lubie ;D :D
 
Ja w zeszłym roku wypożyczyłam Samuelkowi strój w sklepie "Świat zabawek Brio" w Tesco,troszke drozsze niz w tych marketowych wypożyczalniach ale duuuuuuuuuuuzo wiekszy wybór i w ogóle jakies takie fajniejsze!!! W tym roku tez sie tam wybieram,ale Samuel jeszcze nie bardzo sprecyzował "kim" chce byc w tym roku. Dwa lata temu był Spidermanem,rok temu był szybkim Maxem z Iniemamocni a w tym roku ?????????????????????????????????????
 
aaaaaaaaaaaaaa to jest naprawde chory kraj, wlasnie wrocilam z urzedu miasta, chcialam dostac zasilek wychowawczy i ze tak sobie brzydko powiem qpa drogie panie!!!! sprawa wyglada tak ze skoro nie jestesmy malzenstwem i nie mamy wspolnego zameldowania to nie jestesmy rodzina i musze miec w takim ukladzie wyrok alimentacyjny, bez takiego wyroku nie dostane zadnych swiadczen socjalnych bo pani nie ma mi jak wyliczyc dochodu, nic tu nie pomoze oswiadczenie o tym ile pieniazkow tymkowy tata na niego daje, nic nie pomoze zaswiadczenie o dochodach tymkowego taty, slub albo meldunek i jesli dobrze zrozumialam zgloszenie konkubinatu... ale o tym konkubinacie moze zle zrozumialam bo jak pani urzednik do tego doszla to toczona przeze mnie piana wscieklosci zalala mi nie tylko usta ale i cala twarz... to sie nazywa opieka socjalna... ku###! ...
 
Mea o tym pozwaniu do sądu taty ostatnio było głośno, chyba od sierpnia zmieniły się przepisy. Bez pozwania taty nieslubnego do sądu nic się nie da, dla mnie to paranoja, no ale takie są przepisy.

Mel takiego domowego czarodzieja też mam w domu. Tylko on czasami niedomyślny i trzeba mu życzenie bardzo dokładnie wytłumaczyć i w myślach nie czyta :). Dzięki za namiary na położną. Teraz jeszcze z moim ginem muszę to obgadać, wiem, że dwóch na oddziale nie trawi więc wolę sprawdzić czy to nie któraś z poleconych ;).

MK 9 rocznica ślubu wow. To już szmat czasu. My na legalu dopiero rok, a latka lecą. We wrześniu wskoczyła mi 3 na sam początek, ale jakoś tego nie odczuwam. Moja siostra (7 lat młodsza) bardziej się wiekiem przejmuje. Ostatnio liczyła ile ma zmarszczek i zastanawiała się jaki krem antyzmarszczkowy używać ...
 
hejka mamusie :)
Mea te sprawy urzedowe zawsze dobijaja czlowieka a najbardziej "przemile" Panie urzedniczki, nie znosze zalatwiania spraw w urzedach.
W sierpniu minie 7 lat jak my jestesmy na legalu czas leci jak szalony, latka leca ale ja jakos nie skupiam sie tak bardzo na swoim wieku choc widze ze juz niebawem bede musiala zaopatrzyc sie w krem przeciwzmarszczkowy i szczerze mowiac tez bede zastanawiala sie jaki wybrac ;D
 
reklama
heheh no to jak o stażach małżeńskich mowa...to u nas stuknie w październiku...8 lat.....a co do zmarszczek...hhhmmm ja wolę być zapobiegliwa....i już od czasu do czasu używam kremów przeciw.....heheheh
 
Do góry