reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Dziadek chory na parkinsona nalal sobie wodeczki do szklanki. Podnosi ja i zanim trafil do ust, polowe wylal, po czym powiedzial:
- Lepiej miec Parkinsona i troche wylac, niz Alzhaimera i zapomniec wypic ;D ;D ;D

Jaka jest roznica miedzy pesymista a otymista ???
Pesymista patrzac na czlonka powie:
- Juz sie nigdy nie podniesie
A optymista:
-Ale za to jak pieknie zwisa :D :D :D :D

Pewnie ze lepiej byc optymista i niewiele potrzebowac do szczescia ;D
ale nieladnie tak specjalnie byli robic mi pod nosem :p hehehe
 
reklama
niee, nie tutaj
ale juz nie chce pisac co i jak
zmeczyl mnie temat
dlatego sie wystrachalam ze i tu jakas afera i zaraz sie stad zabiore bo nie znosze afer
 
Witaj Maluszku na świecie! NIech Ci się w życiu szczęści! Niech na Twojej drodze stają tylko dobrzy ludzie, a tych złych to niewątpliwie dzielna Mamuśka szybciutko sprzątnie!

Asioczku wielkie gratulacje! Jak zobaczyłam posta o 4:11 to aż mi się łezka zakręciła - mi wody odeszły właśnie o 4:11. Przytul ode mnie maluszka i cieszcie się każdą pierwszą chwilą - są cudowne i niezapomniane!
 
Jezeli chodzi o literowki:

testzczytania1wd.jpg
 
Ale historia z tymi bykami  ;) Ja na pewno też bykasy czasami sadzę......a nie mówiąc juz o polskich znakach i literówkach......głowa za szybko podaje i oko i ręka nie nadążają  :p


Wanda - spacerek możet być w piąteczek ale raczej o godz. 11 bo my mamy basen na 16 - muszę Franka ok. 13-13.30 położyc spać i musi się spokojnie wydrzemkować bo potem na desce od pływania zasypia  :D. Więc nie wiem czy ci pasuje bo ty pewnie byś chciała tak jak ostatnio w drodze po Wiktorka ?
 
Wiktorek dopiero w poniedzialek pojdzie do przedszkola, bo chory jest znowu :( Mi 11 pasuje, pytanie tylko czy Arabelli pasuje ???
 
reklama
Asioczek - nasze najszczersze gratulacje dla Ciebie i Męża, bardzo się cieszę, że Maja urodziła się bez komplikacji i zdrowa. Maju - witaj na świecie z drugiej strony brzucha i czekamy na Twoje fotki. Mam nadzieję, że obie czujecie się dobrze, powodzenia.
 
Do góry