reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

A tak sypiałyśmy w szpitalu.
hahdn4sa2np1njyx.jpg


 
reklama
przeczytałam ;D

asioczek poród miałaś z tych lepszych ;) łatwiejszych i szybkich :)
jeszcze raz gratuluję :-*

ale co za dupek z tego gina :( :p

asioczek na obolałe, poobgryzane sutki mi pomógł rewelacyjnie baphanten - i dzidzia może go zjadać, więc jest bezpieczny :)
teraz przydaje mi się dla Pariski :)


Całej laluni nie widać ::)
ale to co widać to słodki widok :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Jest piękna :)
 
Witaj Młoda Mamo!


Piekne to twoje maleństwo....ach....i nawet dała sobie założyc "łapki niedrapki"....Franek od razu grymas i płacz... i tak wyszedł ze szpitala cały podrapany ;)

Czekam na wiecej foteczek.........


a na bolące sutki rewelacyjny jest bephanten i smarowanie ich po karmieniu kroplą pokarmu - nie robią się wtedy takie szorstkie i suche.


 
Bepanthen i krople mleka stosuje :).

Idę przygotowywac pierwsza kapiel ...

Mel gin, ktory mnie tak na duchu podniosl to byla kobieta ...
 
Witaj Asioczku..... :laugh: :laugh: :laugh:
Sliczna ta Twoja mala Królewna :-* :-* :-* :-*
 
Asioczku, jeszcze raz gratulacje dla Ciebie, że tak sprawnie Ci poszło, dla mężusia, że nie padł przy przecinaniu pępowiny a dla Majeczki dużo radości na tym świecie.
Jak ja Ci zazdroszczę. Moja królewna ma już siedem i pół miesiąca a ja bardzo, bardzo tęsknię za kolejnym maleństwem. Cudowne są te pierwsze godziny, prawda? Życzę Wam dużo radości z poznawania siebie.
 
Asioczek - witaj juz jako mamusia - jeszcze raz ogromne gratulacje !!!!

JJ - jutro umowilysmy sie na gg na spacerek z Arabella - czyli jutro, 10 kolo PiP :) Zapraszamy ;D
 
ASIOCZKU WITAJ NA BB UŚCISKI DLA ŚLICZNEJ MAJECZKI bardzo się cieszę, że polożna sie sprawdziła i że wszystko przebiegło pomyślnie i w miare łatwo, szkoda tylko, że pan doktor nawalił i nieumiejętnie posługiwał się kamerą :mad:

POZDROWIONKA DLA WSZYTKICH :)
 
reklama
Aska jeszcze raz gratulacje. Majeczka sliczna, czarniutka :D Super ze juz jestescie w domku i spedzacie z soba te pierwsze cudowne chwile.

Zabieram sie na spacerek, tata z Agatka pojechal do centrum uciech dzieciecych ;D

Ale tu pusto ostatnio ::) :p
 
Do góry