reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
a no to co innego :) tez bym chciala ale oboje z m mamy po 180cm do tego ja tezsza jestem wiec jakbym jeszcze obcas zalozyla to nie fajnie wyglada:D hehe zakladam czasami jak sama wychodzę :p ale i tak nie czuje sie za fanie dobijajac do 190 cm heh
 
Witam
Co tutaj tak cichutko czyżby wszyscy szukający znaleźli pracę i nie mają czasu?
ja właśnie na L4 jestem bo Młody już drugi tydzień antybiotyk ma i jakieś takie podłe zapalenie oskrzeli:wściekła/y:. Nadrabiam więc zaległości w zabawach z dzieckiem i w pracach domowych. Pozdrwaiam
 
Hehehe, pracy nie znalazłam więc sie melduje :-)

Cały dzień próbuje dodzwonić się na 3 różne telefony w T-mobile i nie jest to możliwe :no: Kolejna awaria tej sieci? Ostatnia była tydzień temu ;-) Dobrze, że jestem w innej!

Muszka zdrowka dla synka!!!
 
Hej! To i ja sie melduje i tez bez pracy ;-)...

Nie mam wemy ostatnio na pisane,podczytuje ale widze ze faktycznie cicho tu...mam dola od kilku dni,dzis juz torche lepiej moze dlatego ze nie mialam czasu myslec ehhh a co wam powiem to powiem Mati w sobote połknął 2zł...dzisiaj po wizycie u chirurga zrobil usg,po znajomosci ale g***o dało,uspokajał mnie ze mam nie panikowac,i tak jestem o dziwo spokojna,sprawdzam kazda kupe i czekam,czekam,czekam...a dzisiaj mnie pocieszyl ze nawet i do 90 dni moze to trwac:-(...i tyle to mam atrakcji od kilku dni a jeszcze nie wiem ile przede mna...

Muszka zdrowka!!!
 
Hej! To i ja sie melduje i tez bez pracy ;-)...

a co wam powiem to powiem Mati w sobote połknął 2zł...dzisiaj po wizycie u chirurga zrobil usg,po znajomosci ale g***o dało,uspokajał mnie ze mam nie panikowac,i tak jestem o dziwo spokojna,sprawdzam kazda kupe i czekam,czekam,czekam...a dzisiaj mnie pocieszyl ze nawet i do 90 dni moze to trwac:-(...i tyle to mam atrakcji od kilku dni a jeszcze nie wiem ile przede mna...
No gów...na sprawa. Życzymy szybkiego odnalezienia.Na USG ciężko zobaczyć lepszy był by rentgen, ale może samo wylezie szybciej.
A ja wam napiszę że z powodu tego że mam chwilową przerwę chorobową to zaczęłam szperać w internecie w poszukiwaniu kilku ciuchów i wkręciłam się w POLSKIE rzeczy szyte w POLSCE, mówię dość wyzyskowi chińskich dzieciaków. Kupiłam sobie fajne buty i sukienkę i już wszystko przyszło i pasuje i jest git. A na dodatek w cenie mniejszej niż założyłam na same tylko buty.:-)
Oto moje nabytki:
sukienka-asymetryczna-zamek-zip.jpgi-carinii-botki-b1748-angel-1222-brazowy-angel-1222.jpg
 

Załączniki

  • sukienka-asymetryczna-zamek-zip.jpg
    sukienka-asymetryczna-zamek-zip.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 24
  • i-carinii-botki-b1748-angel-1222-brazowy-angel-1222.jpg
    i-carinii-botki-b1748-angel-1222-brazowy-angel-1222.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 19
A my nadal nic,dzisiaj taka duza kupa az mi sie wydawalo ze na zloto swieci hehe a tu d**a...Tak,tak wiem ze rtg lepszy ale nie chca mu nigdzie zrobic,nawet odplatnie tylko kieruja do dzieciecego a jak tam pojde to sie boje ze skonczymy na oddziale :-(...

Mucha fajne :-)
 
reklama
Kasiulka myślę że jak masz się zamartwiać i czekać nie wiadomo ile to lepiej podejść do dziecięcego i zobaczyć co się da wyżebrać. Zawsze możesz się nie zgodzić i tyle. Ale powiem szczerze ja bym poszła nawet jakby mieli nas zatrzymać skoro nie wiadomo ile może trwać takie wydalenie ciała obcego to pomyśl sobie że teraz każda gorączka każde jęknięcie będziesz myślała a może to ta moneta, a może coś mu uszkodziła itp.
A dla Maludy Olki dużo zdrówka
 
Do góry