reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!

Ja na nogach od 3 z M wstalam,potem Wika o 5 podudka i tak juz po sniadaniu wzielam sie za kawe.

Kto zamowil ta pogode ;/ mialo nie padac dzisiaj ;/.
Pojechali na wycieczke,peleryna,parasol i przed siebie...probowalam ja przekonac ze moze nie jechac w tak "piekna" pogoda ale bez efektow...ponad godzine jazdy wiec moze chociaz jak tam dojada nie bedzie padac a popoludniu niby slonce ;/
 
reklama
Ja nie ja nie!!!Ja zamawiałam słońce :-) Ale mam lenia dzisiaj.
Kasiula ja tam się nie dziwię Wiki, już się nastawiła, że jedzie to zrezygnować ciężko :-(
 
Teraz i ja zmaulam...zrobilam obiad,zakupy i siadlam byle do 16 Wiki wroci a i musze do gina podejsc.

Nooo a jak szybko wstala,razy tylko powiedzialam i juz w łazience była ;-),dobrze ze przestalo padac...wymodliłam :tak:
 
Hej.....
Temat wycieczkowy i u nas na czasie :)
Może fajne miejsce na wycieczkę szkolna dla trzecioklasistów z noclegiem w naszym województwie? W planach był Zamek w Gniewie ale to już pomorskie i teraz szukamy innej fajnej miejscówki :)
Jutro mała wycieczka do Myslecinka i też bym słoneczko poprosiła ;)
 
Hejka

Matko jaka ja jestem padnięta! @ się zbliża i po prostu jak przez wyżymaczkę się czuję!!!!:baffled::baffled::baffled:

Pogoda ech. Miało być już zimno. Tak na to liczyłam:sorry:. A wszystko przez buty chłopaków. Mocno na styk są i myślałam, że dopękamy do kozaków, a tu Mati już niemal codziennie stękał, że buty go cisną. Nie mogłam dłużej już zwlekać:no:. Zmuszeni byliśmy jakieś półbuty kupić. Mam nadzieję, ze teraz mimo wszystko stopa jakoś wolniej będzie rosła i pochodzi w tych butach wiosną. Bo wydać 50 zł tak o na 2-3 tygodnie tylko? Brrrr:baffled::baffled::baffled:

Masakra jaką stopę ma ten mój dzieciak 35 rozmiar:szok:!!!

Aga śliczne sówki!!!!!!!
 
Jak ja zaluje ze foty nie walnelam,jak zobaczylam moje dziecko wysiadajace z autokaru zaniemarłam :szok:...sloma to jej bedzie z butow wychodzic jeszcze przez miesiac,od blota,gnoju łooo losie a smrod jaki,zajechalo wiocha jak podjechali :-D ale ogolnie bylo super...padla o 18.

Ja dzisiaj tez opadlam z sil ze nawet do gina nie poszlam,dlatego tez ze nie mialam co z dziecmi zrobic...recepte sie zaltwi i przerejestruje na nastepny miesiac.

Iza nie pomogie :/...

Karola wrrrrr...Mati ma 35???
 
Hehhe.... moja tez ma 35 rozmiarek :-p

Kaśka ważne, że dziecko z wycieczki zadowolone :-)

W przyszłym tygodniu ma być troche cieplej, więc niskie butki jeszcze pewnie się przydadzą w tym roku, ja jeszcze nie mam kozaków dla Martyny i chyba jutro do CCC pojade bo jest już promocja :-DWidziałam jedne za 170zł tylko czy się opłaca???? W zeszłym roku kupiłam jej 3 pary i wszystkie do reklamacji :angry: Chyba z roku na rok gorsze buty i ogólnie wszystko robią !!!
 
moim tez kopyta rosna aamowi musielismy i adidasy i kozaki i sniegowce kupic nowe na 28 juz :/ Dadulec juz ma 20 w takich adam chodzil jak mial roczek :/ strach pomyslec co bedzie dalej ... ale sie nie dziwie bo my z m mamy wielkie stopy ...

ja dzisiaj tez taka zamulona jestem i obolala :/ jutro mam luuuz nic nie robie ehhhh
 
reklama
Hej!

My tez wielkie stopy bo ja 40 a M 47 a dzieci Mat 30,Wika 34 tak chyba normalnie...no ja kupilam z w zeszlym roku na wyprzedazy Wiki dwie pary kozakow,wzialam nr wieksze niz nosila no i przelata chyba ta zime jeszcze ;-)
Obiad mam od wczoraj takze luzik a teraz ide sie ogarnac i spadam do babci na kawe :-)
 
Do góry