reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Hej!

A po niedzieli ponoc jeszcze cieplej ;-)...a ja bym dzisiaj spala i spala...Wiki na 8 do 11 dzien krotki jesli chodzi o lekcje :-) łeb umyłam,ogarniam w locie hehe jak przyjdzie to na zakupy jakies weekendowe trzeba,obiad mam a potem sie zobaczy....
Dentysta wczoraj zaliczony ;-)

Aga gdzie dorwalas??? i pokazuje :tak:
 
Ja też mam rozmiar 35 :-)
:-)

Aga pokazuj, pokazuj :) Ja wczoraj Martynie Lasockiego kupiłam takie "traperowe", córcia zachwycona a ja chciałam dla niej dłuższe!
Jutro pierwszy wykład na UD mojego "studenta", ponoć maja być psy i inne zwierzaki, więc zapowiada się dobrze :)

Pogoda nie może się zdecydować czy padać czy jednak świecić... wiać może już przestać, brrrr...
 
w ccc dorwalam jedyna pare w rozm. 42 :D
cos takiego
077_7ec1466916de33342c80114a6f95ce4dfcd5c5a8.jpg

Krolcia - najlepszego na te "18" ;)
 

Załączniki

  • 077_7ec1466916de33342c80114a6f95ce4dfcd5c5a8.jpg
    077_7ec1466916de33342c80114a6f95ce4dfcd5c5a8.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 24
Hejcia.

Wróciłam z pracy, zjadłam obiadek i uf! Odpoczywam. :tak:

Dzięki i tu za życzonka!;-)

Za godzinkę ma wpaść szwagierka z rodzinką i sobie zjemy jakieś ciacho, może podrinkujemy:-p. Wczoraj nie było natchnienia po całym dniu he he.


Aga fajne buty!

Mnie się marzą od zeszłego roku takie na koturnie w deichmanie i w tym roku z racji, że zarabiam i jest parę groszy więcej to sobie nie odmówię teraz! I w tym roku je kupię:tak:, albo coś podobnego przynajmniej.
W tym stylu buty bardzo mi się podobają. Na grubym obcasie.
botki damskie - DEICHMANN

botki damskie - DEICHMANN

botki damskie - DEICHMANN

botki damskie - DEICHMANN
 
reklama
Iza - tez mam sporą łyde, te z tylu maja dwa kliny z gumy i swietnie sie dopasowuja, nie dosc ze wloze noge to jeszcze jeansy upchne:D

Krolcia - faaaaajne , ja niestety z racji posiadania pokaźnego wzrostu nie nosze obcasów;(
 
Do góry