reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Dzięki Kasiulka u nas jeszcze antybiotyk do wtorku ale już może wychodzić i czysty osłuchowo, więc od poniedziałku wracam do roboty:eek:
Właśnie skończyliśmy z Dzieciakami seans filmowy Miniołki atakują, a zaraz zabieram się za obiad -lasagne:-).
Miłego odpoczynku
 
reklama
hello

a ja mam fajny weekend:) wczoraj m obdarowal mnie kasa i poszalalam na zakupach mam sweterek, bluzke , dzieciaki okupilam troche i jeszcze zostalo :p musze z dwa swetry kupic na zime bo nie mam :)
Dzisiaj bylismy na sesji rodzinnej naszej pierwszej, bylo fajnie czeeeeeekam na efekty :D a po poludniu rodzice wpadli na urodzinowy obiadek, napichcilam sie ale wszystko wyszlo suuuuuuper:)
Teraz dogorywam hehe :p
 
Hejka

U nas chyba antybiotyk od poniedziałku będzie.:wściekła/y:
Kurde no! Znowu ucho! Daniela ucho znaczy sie:wściekła/y:! To dziecko nic tylko zapalenie ucha łapie! :crazy:

Póki co jedziemy na nurofenie i kroplach do ucha, musi do poniedziałku wytrzymać, bo bez sensu pchać się w chore dzieci na znając życie jakieś 4-5 godzin czekania w przychodni weekendowej. Swoją drogą gdzie ona teraz dokładnie jest? Wiem, ze gdzieś na fordon przenieśli ale gdzie?


Aga zazdroszczę takich niespodziewajek:tak:
 
Witam!
Kaśka ale numer..... szok..... dobrze, że już po!!!!!!!!!!! Nigdy więcej!!!!!!! :no:
Ale pogoda dziś, dziecko, dziś spało w szkole i jest rasowym zuchem ;-)
Jutro o 7:30 musimy być na Nowodworskiej gdzie córcia będzie ze Scholą śpiewała na mszy a całość będzie transmitowana w TV Bydgoszcz :tak: Zapraszam wiec do oglądania :-)

Karolcia:
Pomoc z Medica (ul. Łochowskiego, tel. 52 343 32 11) wzywać mogą mieszkańcy Fordonu, Lasu Gdańskiego, Bydgoszczy Wschodniej, Osielska, Myślęcinka, Dobrcza, a także Dąbrowy Chełmińskiej.


 
Witam
Z Danielem lepiej. Krople zaczynają działać chyba, bo póki co gorączka nie wraca. Myślę, ze w tej sytuacji dotrwamy do jutra.

Ale mam nerrrrwa od rana:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:! Czujecie!? Ktoś nam psie gów.no pod wycieraczkę wcisnął! Oberwało się i jednemu chłopu z rodziny i drugiemu! Bo tylko dwa psy oprócz mojego są w naszej klatce! Normalnie w głowie mi się nie mieści jak można być takim chamskim:szok::szok::szok:!!!! 8 rano i pobudziłam towarzystwo! ch...j mnie obchodziło czy ktoś jeszcze spał czy nie!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
wczoraj byla krem ziemniaczano-porowy , pieczen z jajkiem i roladki z pesto i mozzarella.
do tego upieklam sernik i zrobilam lody:)

krolcia - BRAK SŁÓW ... bym temu wlascicielowi pysk tym gownem wysmarowala !!!!

kasiula - to zes poimprezowala:D

a ja dzisiaj od 5 na nogach (nowego czasu) tak mnie dzieci potyraly, najpirw dadu wstal i imprezowal w lozku jak zasnalo wstal adam i po mnie skakal ..... :angry:

teraz mniejszy ksiaze odsypia jak wstanie odwoze ich do babci i lece ogarniac cmentarze !!! aż 4 !!! mam nadzieje ze sie wyrobie zanim sie sciemni ...
 
Aga mmm podrzuc cos :-p

Karola co za swinstwo :szok: :angry:...

Dzieci odebrane,obiad zjedzony,zrobila sie pogoda to trzeba isc troche pochodzic :tak: noo a moje wstaly o 5.45 wiedzialam ze znowu godzina do tylu bedzie wrrrrrrrr
 
reklama
Do góry