reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witam
W końcu weeeeekend!
Jaka ja jestem niewyspana. Zaraz zmykam do wyra odespać poranne wstawanie:tak:.

Kasia jak tam dzieciaki? Jak zdrówko?

Olka współczuję...

Iza cieszę się, że młoda zadowolona:-D. To najważniejsze, że jej się podoba!:tak:
 
reklama
Olka buuuuuuu , ja tez o krzaczory załatwiłam auto:D
Jutro sa darmowe zajecia decoupage w szkrabie na gackowskiego 1c dzieci przedszkolno-szkolne bez ograniczen :)
godz. 17:00
mam kilka wolnych miejsc może któraś ma ochote wpasc z dzieckiem?
 
Hej!

Ja wczoraj pozegnalam bratanka,polecial do Londynu :(...bratową troche na duchu podtrzymalam ale bedzie ciezko ;(...

Druga bratowa Wiki zabrala do kina i dzwonia ze nie ma miejsc i na jutro przelozyly a teraz poszly pochodzic po sklepach i cos zjesc ;)

Dzieci dobrze,dziekuje kaszel tylko i Wiki troche smarka...nie jest zle.

Olka wspolczuje :/

Iza,Marti super :) Karola powtorze sie bomba :) ale monster high pobija wszystko :)


Katalog kosmetyków AVON nr 15/2013 - Złota jesień (17.10.2013-6.11.2013)
 
Ostatnia edycja:
DSC_3141.jpg
Zobaczcie moje sówki :)
 

Załączniki

  • DSC_3141.jpg
    DSC_3141.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 31
Hej!

Aga
super :)

Dzisiaj mamy wolne nie,nauczyciele swietuja,akademia na 8 byla i szla tylko trojka klasowa...

W srode wycieczke maja na wies ;) beda krowy doic,jajka znosic.ognisko bedzie z kielbaskami,ryby łowic ;) itd oby nie padalo....

Mat pol nocy mi sie dusil,suchy kaszel ;/ i nos znowu zapchany wrrrr...

Milego dnia!
 
Hej!

Aga
super :)

Dzisiaj mamy wolne nie,nauczyciele swietuja,akademia na 8 byla i szla tylko trojka klasowa...

!
nO No nie w szkole to już przesadzają.
Witam wszystkie. Nie pisałam ostatnio bo jakoś weny nie miałam, widziałam za to dzieło Krolci i jestem pod wrażeniem.
Widzę ze sezon chorobowy się rozkręca na dobre. Moje chłopaki odpukać zdrowe i my też. Pozdrawiam
 
Aga sówki prawie tak samo fajne jak moja "ptaszyca" :-p

Zdrówka dla chorowitków, ja dziś tak wpadłam w trans sprzątania, że nawet na zakupy nie wyszłam ;-)

Juz połowa października, szok jak ten czas ucieka..... !!!
 
reklama
Do góry