reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!

Mialo byc troche sloneczka dzisiaj i cooo???
Ledwo wstalam z wyra...wlasnie dostalam od moich dzieci slodkosci,laurke no i buziaki:)...

Aaa co do moderatorki to ja stawiam na Ize;P

Rowniez zycze Wam milego dnia no i najlepszego z okazji Naszego swieta;*.
 
reklama
dzien-matki-53668.jpg
 
I niedziela konczy sie sloneczkiem;) ale po calym dniu lania deszczu sie nalezy:)))...do poludnia na cmentarzu,potem obiad u babci a popoludnie u tesciowej...tera ide robic kolacje,mycie dzieci i do wyra;)

Viola nas wczoraj nie bylo a chcialam...;(

Milego!
 
hello ...
ja dzisiaj z okazji Dnia mamy zostalam osikana przez mlodszego i obrzygana przez starszego... dobrze ze 3 nie mam bo pewnie by mnie osral :]
Adasia meczy kaszel, szalam caly dzien u babci w ogródku...
na dzien mamy dostalam koszyk z kwiatkami i wypiekacz o chleba
smilie1.gif

bede piec
smilie1.gif
 
Hejka

Zapowiadali, że miało być tak zimno w nocy i się chyba przeliczyli. Ja część kwiatów specjalnie z balkonu zgarnęłam i widzę, ze nie potrzebnie. No, ale wolę dmuchać na zimne.:tak:
 
Hej!

Dokladnie,mnie tez ta tem nocna przerazila a rano patrze i co widze...
M poszedl Wi zaprowadzic do szkoly..nie mam pomysla na dzisiejszy obiad chyba jakies kotlety walne;).

Aga ho ho ale jaja,niespodzianki prezentowe super;)

Odliczam dni byle do srody i spierdzielam;D
 
reklama
Do góry