reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

slowik leczy domowymi sposobami, stara sie jak najmniej chemii uzywac, u nas to wystarczylo ale sa dzieci co potrzebuja silniejszych lekow od razu... generalnie slowik ma 90% dobrych opinii :)
przyjeżdża z reguły wieczorem 16-20 (przynajmniej u nas) w niedziele i swieta tez ... nie ma problemu a jak jest potrzeba i do niego mozna. u nas kasuje 70 zl za wizyte (wyzyny) z tego co wiem to np. fordon czy osowa kasuje wiecej ...
 
reklama
Hej!

My juz po sniadaniu i sie zastanawiam czy na rynek isc czy pod koldre;P.

Dzisiaj to dopiero pogodowa masakra;((((((...a my imprezka dzisiaj na dzialce bedzie wesolo hehe na pontonach i pod parasolami...

Zycze milego w ten "piekny" dzionek;D...
 
Hejka

Taaaaaaaaa pogoda jedwabista:dry:
My dzisiaj do wojskowego klubu na imprezę dzieciową. Z okazji dnia dziecka coś tam organizują. Dwie godzinki będzie trwało. Zawsze jakąś rozrywkę dzieciaki będą miały.

A potem....to chyba dom cały dzień.
 
No pięknie barowo/domowo jest my zapewne cały dzień w domu :-(
Dziś jedynie dzień na markety hihi
Miłego weekendu Wam życzę :-)
 
Kapu kap jaki piękny deszczowy świat:angry: Ale my się nie dajemy i lody jemy (ale mi się rymuje)
Wiecie że tak ma być przez cały tydzień!!! Co do lekarzy to każdy ma swojego ulubionego i moim zdaniem najważniejsze jest żeby się trzymać jednego tego który naszym zdaniem jest najlepszy, bo najgorsze jest takie skakanie od jednego do drugiego, bo nie dajemy szansy na porządna obserwacje dziecka.
Krolcia zazdroszczę dzieciakom imprezy, za moich dziecięcych lat to się odbywało w kinoteatrze na dwernickiego i pamiętam to jako coś fantastycznego, wogóle mi klimaty wojskowe bardzo odpowiadały, to była taka wspólnota. Ojcowie na słuzbie, na poligonie czy gdzies tam a my za mamami, wszyscy na kupie do wszystkich się mówiło ciociu itp.
A tak wogóle wracajac do tematu zdjęć to kiedyś Bestyja założyła watek o nowym moderatorze i chyba tylko Krolcia i ja się wypowiedziałyśmy. Ja proponowałam Kasiulkę albo Izkę:-) Proszę o dyskusję
 
Zrobcie cos zeby przestalo padac,plisssssss!!!!!!!!!!!

Mati spi a Wiki robi z M ciasteczka;)...

Mucha jak to,caly tydzien,nie zalamuj mnie;((((((((((((((...jaki watek,nic nie wiem;P??!!
 
Witam!
Nie dam rady wytrzymac przez tydzień z taka pogodą, ja slyszałam o lepszej środzie już :-)

Dzień choc deszczowy to udany, wróciłyśmy do domu mokre i czekamy na śmiałka który pierwszy sie pochoruje ;-)
 
reklama
Do góry