reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Iza - komunia ??? juz jutro ??

no pogoda nie nastraja, na szczescie Adam dzisiaj wysiedzial w domu bez wiekszego marudzenia :)

szukam dzialeczki rekreacyjnej najlepiej pustej za maaaaaaaaaale pieniadze:D nie slyszalyscie czy moze ktos chce sprzedac?:)
 
Buuu szaro buro i ponuro a my jeszcze 2 in 1 !!! Udanego długiego weekendu dla wszystkich leniuszków weekendowych :-)
 
Pogoda mnie podłamała, nawet pisać mi się nie chce a jutro przyjęcie :-(
Izka Twoja Martynka chyba ma jakieś względy na górze. Nic nie zapowiadało tego pięknego słoneczka jakie mamy za oknem:-) udanej imprezy.
Aga nic mi nie wiadomo o działeczce ale za mną też chodzi taki pomysł
 
Tak, tak, tak..... pogoda nas zaskoczyła, jak wstałam i zobaczyłam deszczyk to się lekko zasmuciałam, a potem ładnie się zrobiło i wszytsko pięknie się udało. Oczywiście mega stres zmoczył mi oczy a i nie dał prawie nic zjeść do teraz to wszystko cudnie wyszło :tak: Wrzucilam jedno rodzinne zdjecie na nasz wątek fotkowy.

Dzięki, że o nas pamiętałyście :-) Buziaki!
 
Hejka
Noo pogoda Ci się potem popisała nie ma co!:tak: Super!

My dziś już znowu sami, ale nie na długo. Na długi weekend mąż wraca do domu. Mam nadzieję cichą:sorry:, że pogoda pozwoli rozpocząć nam sezon grillowy:tak::-)
 
reklama
Hej!

My weekend na dzialce a teraz siedze i sie dusze w tych murach;/...jadac wlasnie patrzylam czy Iza Was nie widac ale za wczesnie bylo.Pekny dzien,ladne zdjecie:)

Karola noo otwarte w koncu,dwa lata ponad sie bujali...jedzenie super,rozne roznosci;).
Wczoraj mi kuzynka wlasnie opowiedziala,slyszalyscie dziewczyny te z Osielska,o tej opiekunce co odebrala Julke z przedszkola(chodzila z synem kuzynki do przedszkola) i pod wplywem alko i mala wpadla pod samochod,straszne,w poniedzialek byl pogrzeb;(((....

Muszka,M byl tydzien i dwa tyg temu,wlasnie nad kanalem;).Ten weekend nie mial wyjsci i spedzal go z rodzina;PP.

Wika rano stresa miala,bo sie wiersza nie nauczylysmy,dwa miala,jeden umie a pani straszyla ze 1 beda,ciekawe...ale jeszcze do jutra wytrzymac musze i na dzialke:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry