reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hejka
Też radośnie dzisiaj wstałam o 6 i nie żebym chciała:dry:! Jak jest wolne to to dziecko wstaje wcześnie grrrrrrr jak trzeba wstać w tygodniu to śpi!:angry:

Kasia udanego wypoczynku!

My wybywamy w czwartek do znajomych na dwa dni!:tak:
 
reklama
wczorajsze popołudnie miałam do bani ... od rana bolało mnie gardlo a ze od 3 tyg mam ropny katar balam sie czy nie angina, zapakowałam chłopaków i pojechałam do przychodni, okazalo sie ze lekarka nie dojechała... do przychodni mam 15km wiec wściekłam sie, pomyślałam zebny od razu pediatra osłuchała mi chlopakow po tych naszych perypetiach chorobowych. jakąś nową pediatre młodą zatrudnili .. oslu****e adama i stwierdziła zapalenie oskrzeli zapisala antybiotyk i jakies silne srodki do inhalacji (ja w szoku) zaczęła badać dadu i tu mnie zamurowało SZPITAL NATYCHMIAST zapalenie oskrzeli, zapalenie spojówek i gardła i podejrzenie zapalenia płuc .... ja w ryk ... dzwonie do meża a ten ze przecież bylo lepiej a tiu takie cos... kazal zadzwonic mi po naszego pediatre (prywatnego co badał dadu i adama w zeszly czawartek) przyjechal o 19, ja caly dzien w nerwach ... i tu UWAGA, zadnego zapalenia oskrzeli czy luc ani u jednego ani u drugiego ... oboje podziębieni a to co niby na oskrzelach to zwykła flemga im zalega ... żadnych antybiotyków tylko inhalacje, tantum verde i smarowac pulmexem. starszemu jeszcze syrop wlaczyl. możemy spacerowac, kąpać ... lekarz z 30 letnim stażem. mnie tez zbadal, mam ropny katar i tez mam sobie zakraplac mlekiem, syrop na kaszel, rutinoskorbin i woda morska.
zobaczcie jak niedoświadczona lekarka by nam zdezorganizowała zycie i nafaszerowała antybiotykami do tego 7-10 dni w szpitalu ... miałabym ochote tej krowie wcisnac to skierowanie do gardła ...
chłopaki zasneli, m w pracy jeszcze a mnie nosi z nerwow :/
 
Aga matko! Współczuje nerwów, ale myślę, że w szpitalu by się połapali, że jest ok.

Swoją drogą zgłosiłabym jakieś zażalenie do przychodni, to tak, żeby mieli na uwadze jej diagnozy, no i dobrze by było ostrzec kolejne mamy, np głośnym i donośnym głosem na całą poczekalnię nie omieszkałabym składać tego zażalenia!!!!!!!!
 
Kasiula am nadzieję, że jak wrócisz z weekendu to my już po będziemy :-) No zgapiłam się z tymi karykaturami no ale z drugiej strony i tak nie wiem kiedy pojedziemy do rodziców bo mieszkają 100km od Bydgoszczy.
Aga aż gęsią skórę dostałam buuu, strach pomyśleć co byś z tego szpitala przyniosła idąc ze zdrowym dzieckiem!!!To jakaś parodia, czy ta Pani na każdym stosuje taki "dupochron"
 
Fajny dzień zaliczyliśmy. Działeczka i grill, potem do rodzinki. Dzieci się wyhasały wybrudziły i teraz już śpią:-D! Jutro rano chcę zaliczyć bilans 6-latka z Mateuszem i w porze drzemki wybywamy do znajomych na wieś. Wracamy w sobotę lub niedzielę.
 
Hejka
No pospała dzieciarnia po wczorajszych szaleństwach:-D
Kawkę sobie właśnie zrobiłam.:tak:
Wypiję to załatwimy lekarza i kilka innych pierdół i wybywamy na weekend

Iza a na blogu fotki wstawisz?
 
Uparte to moje dziecię po tatusiu :-) Wczoraj uczciłam Święto i cały dzień sprzątałam :-)
 
reklama
brak mi slow. pisze oficjalne pismo z zazaleniem na p dr. w tygodniu wysle do przychodni.

chlopaki lepiej zdecydowanie, teraz noie chce nikogo innego tylko Słowika.... zero chemii same domowe sposoby ewentualnie cos delikatnego przepisze...

my wczoraj u mamy caly dzien na ogrodzie, w sobote chcemy jechac do Biskupina sobie :)
 
Do góry