reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Hej, fakt - pogoda barowa i dobrze, że alby nie prałam bo popołudniu do kościółka trzeba iść oby nie w deszczu!!!

Ja połamana od tych jak dla mnie wysokich obcasów, bo preferuje takie parterowe, a nawet piwniczne wysokości :tak:


Fajnie, że mamy tydzień wolnego, huuurrrraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!
 
Melduje się podwójna jeszcze !!!
Znacie może kogoś sprawdzonego z Bydgoszczy kto maluje karykatury ze zdjęcia? Moi rodzice i brat mają rocznicę ślubu (tego samego dnia) i chcieliśmy im zrobić taki "śmieszny" prezent.
 
Hejka
Pogoda taka sobie, ale i tak lepiej jak wczoraj!
Mnie dziś naszło na łazanki. Pierwszy raz będę robić i co? Nigdzie w pobliżu makaronu odpowiedniego:no::wściekła/y: Będą wstążeczki, trudno.

Olka Ty z Osielska jesteś? Ja pamiętam kiedyś(2-3 lata temu) takie obrazy ze zdjęcia wisiały w kwiaciarni, w tym malutkim pawilonie obok tego stawiku. Tam w jednym ciągu jest chyba rzeźnik jeszcze i zoologiczny. Może podejdź, spytaj.
 
Krolcia jeszcze nie z Osielska ale liczę, że we wrześniu już tak :-) Mąż dziś właśnie na budowę jedzie więc go wyślę żeby zerknął, dziękuję za info :-)
 
Olka moja bratowa ma laske ktora maluje portrety(piekne,moja chrzesniaczka dostala naszkicowany portret) ale czy karykatury nie wiem,na kiedy potrzebujesz to zapytam??

Karola lazanki se wymyslilas beda swiderki a co tam;)...ja dzisiaj z obiadem sie nie wyrobilam,trzy razy na rynku,w tym dwa razy w biedronce,u mnie stac w biedronce poprotu mozna oszalec ale nic musialam sie wstrzymac i odczekac swoje;/ ale szybki makaron,sos pomidorowy na to ser i od piekarnika bylo w pol godzinki,teraz Mati siedzi i zajada a ja siadlam na dupke chwile odsapnac.Jeszcze musze isc do ross po papier i karma dla psa a no i na poczte paczke wyslac buuuu i Wiki odebra,dnia mi zbraknie;P.Zrobilam na jutro 50 szaszlykow,bedzie zarcie;D.

Chcialam jechac popoludniu ale ze moj musi sciane przemalowac wiec pojedzie sam a my jutro dojedziemy.A ta w ogole mialo byc slonce z chmurkami a tu od kilku godzin same chmurki ale nie jest najgorzej byle nie padalo.
 
Kasiula potrzebuję na 9 maja, więc tuż tuż znalazłam kilka osób w necie i napisałam meile, jak mi odpiszą i cena mnie zabije to się uśmiechnę wtedy o pomoc do Ciebie :-)
 
reklama
Hej!

Olka to malo czasu Ci zostalo,jeszcze ten weekend majowy;/

Slonce cosik widac,z jednej str mam blekit z drugiej chmury...
Ja znowu od 5 na nogach,jak mam okazje zeby spac to ja glupia wstaje z kurami...ogarniam sie jeszcze,spakowac do konca musze i jedeeee.

Bede w niedziele.
Zycze wszystkim milego wypoczynku,duuuzo slonka

Olka
licze ze sie rozpakujesz;P,trzymam kciuki!
 
Do góry