reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hejka
Nooo zapowiada się naprawdę ładny upalny dzień!:tak: My już spacer z psem zaliczyliśmy. Tak ładnie, ze pół godzinki się szlajaliśmy. Apetyt za to jaki przy śniadaniu ma dziecko od razu:-D
 
reklama
Aga zdrówka dla maluszka,
Ja zawsze na ryby z tatą chodziłam, ojj jak bym sobie posiedziała nad stawkiem lub jeziorkiem....
 
No ja sie tak zgrzalam,jeszcze siaty z zakupami w rekach,szok..dobrze ze slonce i chmury;P...zkrecilam wlasnie wiatrak,moze odpedze ta pogode na jutro i niedziele.

Tez bym posiedziala nad jeziorkiem ale nie z wedka;P

Olka a jak tam ogolnie samopoczucie?? Gotowa na zumbe;)?!
 
Kasiula a co pewnie na leżaczku nad jeziorkiem:-) zwarta i gotowa na zumbe :-) ale zamiast torby z dresami wezmę torbę spakowaną do szpitala hihi
 
maly na cycku , dzisiaj slabiej jadl do popludnia ale potem zaskoczyl.
to tantum verde pomaga jak widze. Jak zasnie to go kaszel nie meczy ale jak czuwa to kaszle co chwile:/

ja nad jeziorkiem bym posiedziala o ile za dziecmi bym nie musiala latac:D

my dzisiaj popoludniu pojechalismy do mojej mamyy i siedzielismy na ogrodzie do 20 :D tak cieplutko fajnie... szkoda ze weekkend deszczowo-burzowy :/
 
Witam;-)
Szkoda, ze tym razem prognoza się sprawdziła:-(, jest okropnie!

Dzisiaj dzień odwiedzin nam się szykuje. Ma wpaść kumpel z rodzinką, który przyjechał na kilka dni do Polski, potem szwagierka ma wpaść i my mamy jechać do znajomych, także dzień spotkaniowy, mam nadzieję, że wypali:tak:. Po 5-o dniowej rutynie dnia codziennego cieszę się jak dziecko, ze coś się dzieje.:tak:
 
Hej!

14-15 slonce wyjdzie;).
Ja sie zalamalam;(,nie mam slow na ta pogode;/...jedziemy i tak na dzialke,ogarne domek w srodku,jest co robic po zimie a M na tarasie bedzie grilował;D;P

Karola przyjemnosci:)...w koncu tego kebaba u Was otwieraja w poludnie,kuzyn pomaga rozkrecic interes kolesiowi;),pogoda do dupy wiec ciekawe jak to otwarcie im pojdzie.
 
reklama
Dziweczyny mam mega długi weekend jupi jupi.
Kasiulka a twój M to dzis sędziuje w tych wędkarskich zawodach? Bo u mnie nad kanałem tzn po stronie przeciwnej pełno zapaleńców moczy kije
 
Do góry