reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Muszka, dawaj chociaz jednego pliissss;PP

A my sie zbieramy do kuzynki w odwiedzinki bo kupili mieszkanko i jedziemy zwiedzac...moj M wraca wlasnie z pracy i jutro bidok tez musi na rano isc wiec tylko ja z Wiki jade(jemu sie tak szczerze nie chce) a oni beda odpoczywac...

miłej soboty:)
 
reklama
Hej!

Melduje sie zywa po wczorajszej imprezie;),wracajac taxi mialam przyjemnosc z pania kierowca i to jeszcze ruda hehe,tyle jezdze ale jeszcze nie trafilam ogolnie na kobiete...
Noo burze byla suuuper,ja gotowa do wyjscia a tu taka niespodzianka,prawie godzine czekalysmy zeby przeszlo.
 
O rany co wy mówicie na osowej zagrzmiało z 5 razy i tyle, fakt że dosyć mocno padał deszcz. Dzisiaj już taka jesienna pogoda się zrobiła, piękne słonko żółte liście i lodowat wiatr. Trochę byliśmy na spacerku i mamy full kasztanów. Teraz już relaksik niedzielny. Co do ptysiów to niestety goście wciągnęli wszystkie a było ich około 50 (ptysiów). Pozdrowienia
 
hej- czasem tu zgaladam - pisze raczej wcale bo non stop w biegu:) a życie płynie...oj, mega szybko...pogoda juz do bani...nie wiadomo co tu robic:( ...przefarbowałam sie na ciemn- maiła byc jakis tam blond ale dla mnei to kasztan pełna gębą ...podobno do bani, oj dlaczego ja mam pecha na fryzjerów :(... jak kto ma ochote na jakies spcerowe zakupy - to musze dzis wybyć na tzw. miasto- dworcowa, albo tk max- rezcy do załatwienia- jak kto bedzie w tej okolicy i ma przy okazji ochote na jakies spotkanko- moze przy kawce- to służe towarzystwem - zajrze to jeszce przed południem - bo wyprawa w samo południe najwcześniej;) pozdrówka dla mam-bydgoszczanek:)
 
Vikiigus.... szkoda, że tak późno piszesz, bo dziś nie dam rady a i tydzień jakoś mocniej zaplanowany :-p

Własnie dzwoniła Pani Martynku i pyta czy dam radę wczesniej po dziecko przyjść bo nie mają jednej lekcji a córcia tego w piątek nie zapisała - pewnie nie usłyszała jak Pani mówiła, bo była zajęta "gadaniem" :wściekła/y: Ręce opadają!!!!
 
juz planuje mój spacerowo-zakupowy tydzień - dzis dworcowa i okolice - jutro tkmax(reklamacja), sroda - mam nadzieje ze w koncu klub dla mam w akademii szkraba , a potem moze fordon- bo w brw maja jakies promocje powystawowe a szukam jakiegos regalu na domek dla lalek ;) - wiec moze przy okazji family park- moze ktos bedzie w tych okolicach- mozna razem gdzies usiąść, pogadac, pomarudzic na pogodę - to sie poprawi- bo nastrój na pewno:)
 
Hej!

Ale zimnica i ten wiatr,mam znowu w okna...
Iza
,dawaj troche ciepla;P

Ja ten tydzien mam jako tako zaplanowany ale z checia bym sie spotkala i pomarudzila;)...calymi tygodniami siedze sama z dziecmi,nosi mnie juz od dluzszego czasu,jak M wraca o 20stej lece chociaz do Sali na ploty,zawsze inaczej samemu niz z dziecmi,wiadomo;)

Mucha,jak to,wszystko zjedzone;P?!? Nastepne kiedy robisz haha??
 
reklama
Od jutra cieplej.... niby zaczęli grzać, ale i tak okna mam otwarte cały czas bo duszno :-)

Widzę dużo chętnych na ploteczki tylko jak pisze o spotkaniu to cisza !
 
Do góry