reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Martyna w szkole od 7:45, zakupy zrobione ale pomysła obiadowego brak??? :eek:
Wczoraj w dzielnicowym sklepiku "mądra" pani powiedziała mi, że nie ma czegos takiego jak bunt dwulatka, trzylatka...., to wszystko zależy od wychowania dziecka dlatego stwierdzam że poległam w tym temacie :szok: inna się wtrąciła która zna moją córcie i powiedziała że ona dużo czyta, więc używa słów bardziej dla dorosłych i dlatego może wyglądać dla patrzącego z boku na mądralińską :-p Co zrobić...zakazać czytania ;-)
 
reklama
O ale tutaj cisza jak makiem zasiał. Wszystkie wywiało czy co?? Ale mi się podoba tegoroczny koniec lata pogoda w sam raz dla mnie, nie ma upału a jest słonecznie. Jutro piekę ptysie więc proszę trzymać kciuki:tak:
 
Helołłłłłłł!

Mnie wnet wywiało;) na tych moich Bartodziejach to takie wiatry zawsze brrrr a do tego ten dzisiaj taki zimny;/ a ja znowu cisnienia nie mam,power mi uciekł chociaz do poludnia bylo w miare bo nawet pol domu poprzestawiałam hehe...ogolnie to taka do d*** jestem.

Mucha kciuki zacisniete:)

Iza zakazac czytac hehe dobre...uwielbiam takie"mądre" panie,zara bym udusiła;)!
 
Ojjj potrafią,potrafią;(...no wlasnie albo zimno albo cieplo a nie takie tam skoki...

A my dzisiaj imieninowo Mati swietuje:)...generalnie to mi sie nic nie chce,ciezki dzien bedzie;/ a to dopiero dochodzi 8...Wiki na 10.30 wiec jeszcze troche leniuchowania przede mna;)
 
reklama
Do góry