reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
UWAGA KONKURS

Do wygrania paczka pełna ubrań w wybranym rozmiarze i płci dziecka o wartości ok. 100zł
wystarczy zarejestrować się w serwisie www.paczkadzieciaczka.pl/wejscie
i utworzyć swoją paczkę, po jej utworzeniu pokazuje się facebookowy przycisk LIKE który jest indywidualny dla każdej paczki. Użytkownik naciskając "Like it" promuje swoja paczkę wśród znajomych.
Wygrywa osoba która osiągnie na swojej paczce najwięcej lików :)

Ważne:
1. rejestrujemy sie przez link www.paczkadzieciaczka.pl/wejscie !!!
2. Zaznaczamy opcje przy pytaniu skąd wiesz o serwisie
* konkurs - Agnieszka Janiszewska
3. konkurs trwa do 30 czerwca, wynik ogłosimy 1 lipca

Powodzenia :)
 
No halo,halo...w domu zal siedziec ale ile tez mozna chodzic...ja chce na dzialke...odliczam dni:))

A moj maly od dwoch dni bez butli i mleka,wczoraj tylko raz wspomnial dzisiaj juz nic.Kupilam mu ladny kubeczek i sobie pije z niego,teraz jeszcze pozostanie nam pozbycie sie kciuka.
 
Ostatnia edycja:
Gratki dla Matiego;-)

U Nas z kolei mogę sie pochwalić, że Borys ładnie na nocnik siusia:-)

Izka póki co nie jest źle, oby tylko nie zaczęło padac tak jak wczoraj. Ja sie też martwię o pogodę na czwartek, bo mamy zakończnie przedszkola w Jarużynie w stadninie koni i ma być ognisko i kiełbaski, więc jak będzie padać to klapa.
 
reklama
Wstyd się przyznać, ale Martyna długo piła mleko z butki. Nie zabierałam jej bo bałam się aby nie było jak ze mną.... Odebrano mi butle to nie piłam więcej mleka ;-) W sumie dlaczego 3 letnie dziecko nie może pić z butli??? Zęby córcia ma zdrowe, nie było krzywizny czy podobnych problemów więc po co zabierać jak lubi? Teraz nie pije z butli a zęby rosną jak chcą i mamy problem bo aparat po godzinie w nocy z buzi wypada a w dzień jęczy że go nie chce nosić :no: Jak to jest u Was, noszą dzieci aparaty? Lub ktos w rodzinie? Mam wrażenie, że nic on jej nie poprostuje zbębolków, buuu.... Za tydzień idziemy do kontroli a jutro musze śrubeczkę podkręcić ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry