reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!

Aga,lubi mleko lubi i to jeszcze Bebiko,postanowilam ze odstawiam przede wszystkim dlatego ze go juz dosc "rozepchalo",odziwo wczoraj chcial kakao,bo Wiki pila,ale skonczylo sie na dwoch lyzeczkach i tyle,nie chce pic takiego zwyklego... w nocy dal mi czadu ze go uszy bola,katar ma juz od dluzszego czasu wiec pewnie poszlo na uszy i rano do mnie takim smutkiem ze mam mu zrobic mleko a ja ze przeciez nie ma,jeszcze raz wspomnial i narazie cisza.

Co do picia z butli to moj bratanek pil do pierwszej klasy;)

Wronka,BRAWO dla Boryska:)
Trzymam kciuki za pogode,chociaz w czwartek ma byc lipa;/

Cos jeszcze chcialm pisac i mi wylecialo,ide zaraz do przychodni...
 
reklama
Witam;))

Iza mój Tymek nosi aparat w dzien ale to tez jak mu przypomnę ,na noc nie chce no i tez lekarz nic nie mówił ze ma nosic podczas snu tylko 4 godz dziennie...

Tymek ma straszna wade...wystajace jedynki a dolne cofniete do tyłu i kazdy w inna strone..u nas na pewno skonczy sie na stałym aparacie...

Co do picia mleka to Kaja jeszcze dwa miesiace temu piła z butli ale poniewaz w niedziele skonczyła 3 latka wiec razem zadecydowałysmy ze wyrzucamy...jakos inne mamy mi na ambicje weszły choc wiem ze dłuzej dzieci pija...teraz pije z kubka prze słomke ale kupie jej chyba kubek-niekapek zeby na leząco mogła pic..

Co do wady zgryzu od smoczka dla mnie to przesąd,moze i ma mały wpływ ale w wiekszosci decyduja geny...Tymek smoczek mial do 6 miesiaca zycia a jak mial 8 miesiecy to ani smoczka ani butli tylko kaszki na mleku łyzeczka jadł a ma krzywe po mamusi..mam nadzieje ze Kaja po D bedzie miala zeby (po mnie białe);))


Moze jest któras zainteresowana??/w cenie promocyjnej ;)Jakbyscie słyszały ze ktos szuka dajcie znac bede wdzieczna;)

CARS hulajnoga z hamulcem AUTA Disney MONDO (2416794018) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Nie mam slow!!!! Wrocilam od lekarza z placzacym i stekajacym dzieckiem;( pediatra dala skierowanie do laryngologa,w rejesteracji zarejesterowala mnie UWAGA na 28 sierpnia (bez komentarza),dzwonie do Gizinskich a u nich najszybciej na wtorek...aaa kazala mi jeszcze w razie pogorszenia w nocy do fundacji jechac bo tam maja mozliwosc sprawdzenia,osttnio tam bylam i wicej nie pojade,pierwszy i ostatni raz!
Pojde z rana jeszcze raz do przychodni i zobaczymy,echh...
 
Może i w genach krzywe zęby się dostaje tylko u mnie w rodzinie raczej nikt z tym problemu nie ma z dorosłych ale dzieci tak jakby to była choroba tego nowego pokolenia ;-)


Kasiulka skandal z tymi lekarzami, ja musze co 50 dni po recepty chodzc bo tylko jedno opakowanie moja mi zapisać tabletek które moge brac do końca życia. Dwa opakowania to 100 tabletek a lekarz może wypisac na 90 dni maksymalnie. Do tego tylko rodzinny lub endokrynolog nikt inny, a do rodzinnego kilka dni trzeba czekać.... co się dzieje w naszym pieknym kraju :no:
 
Kasiulka skandal z tymi lekarzami, ja musze co 50 dni po recepty chodzc bo tylko jedno opakowanie moja mi zapisać tabletek które moge brac do końca życia. Dwa opakowania to 100 tabletek a lekarz może wypisac na 90 dni maksymalnie. Do tego tylko rodzinny lub endokrynolog nikt inny, a do rodzinnego kilka dni trzeba czekać.... co się dzieje w naszym pieknym kraju :no:

Iza a co się dzieje na co chorujesz??
ja miałam podobnie miałam brać leki na stałe 30 tabl/opak i po 60zł/opak. na początku jedna dziennie a po roku to już dwie.
i też przez całe życie mi mówił ale jak przez wyjazd zmieniłam neurologa to się pytał czy nadal mam te bóle silne i jak częste i powiedział że mogę je odstawić.
chociaż szczerze powiem przez nie trochę funkcjonowałam psychicznie ( w sensie nauczania i koncentracji) lepiej.
szybciej się koncentrowałam. jakby to były sterydy naukowe.a el z ulotki wiem że pobudzało coś tam w głowie.

ale ich już nie biorę.
 
reklama
Iza,to co sie dzieje w tej Naszej kochanej PL...szok:(.
Szwagierka dzisiaj opowiada,ze kumpela do niej dzwoni ze ma jej zalatwic jak najszybciej kardiologa dla taty,bo terminy wszedzie na marzec,wiec udalo sie jej wcisnac tego pana na koncowke lipca i co sie okazuje ze w sobote on zmarl...jak tu sie leczyc:(

Moj M dzisiaj urodziny ma,mile spedzilismy popoludnie;),chociaz cos na poprawe humoru...niedawno wrocilam z zakupow,kupilam mlodemu kilka spodenek i pizame i co sie okazuje przy kasie,pani odczepia te zabezpieczenia i pizamke siup do worka i zaczyna kasowac spodenki,haha i pizamka poszla za darmo;) a tak sie nad nia troche zastanawialam i sie oplacalo;)...
Trzymajcie kciuki za uszy malego,dalam mu kropelki,bratowa miala,bo teraz to nawet i one sa na recepte;/...oby nocka minela w miare spokojnie.
 
Do góry