reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Iza do września zwariujemy z tym upałem. niech będzie ale i wiaterek trochę chłodzi lub przeplatanka z letnim deszczem.
 
reklama
Dlaczego nie lubicie upałów??? Jejku ja w takie dni czuje że żyję :tak::tak:

Kiedy i gdzie robimy spotkanie????? Dalej babeczki do raportu :)
 
Malenstwo karaoke masz w Kubryku(ale jak pogoda jest to mało kto tam spiewa)Eljazz i ostatnio w Kancelarii(nie byłam)

Iza ja lubie cieplo ale nie 30 st. w cieniu.zdechnac idzie ,no chyba ze jestem na dzialce to moze byc skwar;))
 
Jak mnie dzisiaj glowa boli..w sumie tak od wczoraj;/
Wkurzona jestem bo siadl nam telewizor,glosniki bucza,nic nie slychac a w marcu minely dwa lata i gawarancji juz ni ma,wrr,zawsze cos;( M pozniej podejdzie do serwisu ale wiadomo czy to sie w ogole bedzie oplacalo robic...
Szukam sukienki na przyjecie,zostal mi tylko tydzien i nic nie mam,moze dzisiaj cos sie uda wyszperac,idziemy z Sali na poszukiwanie;)

Iza,spotkanie jak najbardziej:)...mow tylko gdzie i kiedy:)
 
Malenstwo nie chcodziłas nigdy po pubach przed ciaza??;)

Kubryk jest na Podwalu,ale karaoke było w poniedzialek ale mozliwe ze dzisiaj tez jest...wpisz w google kubryk tam bedzie napisane;)
 
Malenstwo nie chcodziłas nigdy po pubach przed ciaza??;)

Kubryk jest na Podwalu,ale karaoke było w poniedziałek ale mozliwe ze dzisiaj tez jest...wpisz w google kubryk tam bedzie napisane;)

wstyd się przyznać ale prawie wgl. może kilka razy w savoy i raz w egoist i kilka razy w klubie nauczyciela z moim B. ja pochodzę z nad morza i jeszcze całkiem się nie orientuje tu w Bydgoszczy, jestem dopiero od września.


dziś i tak nie dam rady. do 21 pracuje. a muszę jakoś wymyślić by się mama B nie czepiała że późno wrócę. sprawdziłam przed chwila w google i jest dziś od 21 właśnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Heheh..... ja nie chodziłam ani przed ani po ciąży ale czy to coś złego?



Maleństwo widze, że nie masz lekko z mamą B ;-)

to nie tak po prostu chcą dbać oo mnie i pilnować by nic się nie stało. by nikt mi nic nie zrobił. np jak będę wracać.
jak kończę prace o 21 to brat B po mnie przychodzi bo z buta mam 30 minut i idę najczęściej. a wiadomo różnie bywa na każdej dzielnicy. a śródmieście to już zupełnie.

raz miałam sytuację z bratem B. że butelkami od piwa ktoś rzucał niedaleko nas. całe szczęście przeszliśmy cali do domu ale nikomu nie mówiłam by nie martwić.


albo powiem po prostu ze jestem umówiona z koleżankami na karaoke ale i będę u koleżanki nocować. a załatwię z koleżanką że ze mną może pójdzie tylko następny dzień muszę mieć wolne też tzn dzień po karaoke.

chociaż szkoda że nie ma nigdzie karaoke w dzień organizowanego też by fajnie było
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry