reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
I jest ciepelko:)))...jak ja sie wczoraj wkurzylam,dzwoni do mnie Pani z przedszkola i pyta czy zapisywalam dziecko do 3 latkow,ja ze tak a ona ok ze mam dostarczyc zgloszenie ktore wypelnialam w necie,pytam czy moge w poniedzialek doniesc bo nie bardzo mam gdzie teraz wydrukowac a ona ze nie mam byc do 14stej bo ona zamyka system a dzwonila do mnie o 13.50;/;/;/...az sie trzeslam i przepadlo;(,teraz musze sie zorientowac jak to w tym moim prywatnym,niby roznica jest 40zl wiecej bo dostali dofinansowanie z panstwa,zobaczymy.A pamietam jak zapisywalam Wiki to dopiero sie zanosilo papiery i potwierdzalo wole jak juz byly ogloszone wyniki wiec nie wiem czemu teraz tak a nie inaczej,echh.

Zbieram sie zaraz jeszcze na reszte zakupow i smigam na dzialeczke.

Milego wypoczynku:)
 
akademia szkraba gackowskiego 1c

mnie nie bedzie w ta srode, bede skakac po giewoncie ;)

a ja siedze na targach torunskich :) jak macie jutro czas jedzcie bo warto sporo atrakcji dla maluchów:)
szosa bydgoska 3 od 10 do 17
 
To jak Cię nie będzie nie mam co jechać :) Skakania "zazdraszczam" choć na Giewont jestem zła i na niego się już nie wybieram, dlatego w czerwcu jedziemy do Karpacza, Pragi i może Drezna ;-)

Wekkend u nas imprezowy wiec do Torunia nie mam szansy jechać, w sumie bylismy tam w poniedziałek na wystawie dobrych znajomych.
 
Widzę że u wszystkich jak tylko słonce wyszło zaczęło się robić mega aktywnie. U nas też, ciągle siedzimy na powietrzu, a to trampolina a to rower itp. Jak któraś ma cwilkę czasu to w Realu w salonie optycznym Lynx jest bezpłatne przesiewowe badanie wzroku dla dzieci. My trafilośmy przypadkiem i jesteśmy mega zadowoleni, bardzo wnikliwy Pan. Oczywiście jest to badanie przesiewowe więc nie daje dokładnej diagnozy jedynie sygnmalizuje problem. U F niestety wyszła wada, ale nie jesteśmy zaskoczeni bo jesteśmy sami okularnikami. Teraz czeka nas wizyta u okulisty dziecięcego. Podobno w przychodni na Gdańskiej badają dzieciaki. Ma ktoś jakieś doświadczenia????
 
dzieci przyjmują w bizielu (terminy może na maj 2013) i na gdańskiej - przyjmuje oprócz wtorków, trzeba przyjść rano max. ok 7 żeby się zarejestrować na dany dzień lub raz w miesiącu rejestrują na kolejny miesiąc ale trzeba się dodzwonić albo przejść żeby poznać ten magiczny dzień :p Ja miałam 3 podejścia, aż udało mi się na czerwiec zapisać :D
 
dzieci przyjmują w bizielu (terminy może na maj 2013) i na gdańskiej - przyjmuje oprócz wtorków, trzeba przyjść rano max. ok 7 żeby się zarejestrować na dany dzień lub raz w miesiącu rejestrują na kolejny miesiąc ale trzeba się dodzwonić albo przejść żeby poznać ten magiczny dzień :p Ja miałam 3 podejścia, aż udało mi się na czerwiec zapisać :D
O anka dzięki za info. Maj 2013 mnie powalił.Na Gdańską będę dzwonić w takim razie-a co do zabunkrowania się na 7 to i tak mąż pójdzie jak będzie miał wolniejszy dzień bo ja bym musiała urlop brać. Słyszałam że na Markwarta też przyjmują dzieci będę jeszcze tam próbować.

Kasiulka zapomniałam poprzednoi napisać że szkoda że tak wyszło z tym przedszkolem. Kobieta nie mogła zweryfikować Twojego podania:eek:, bo nie dostarczyłaś wersji papierowej, dowodu i innych bzdur. Ale może będziesz mieć szanse w tym dodatkowym terminie w czerwcu??/? A ilu chętnych było do was??
 
reklama
a ja po targach wymeczon a, pojechalismy do planetarium a mlody zasnal po 5 min :D tak ciekawie bylo ;) potem spacer po myslecinskich dinozaurach a teraz pakowanie... jutro sajgon bo mi szafe montuja, mam fryzjera umowionego, zakupy, prasowanie i pakowanie ostateczne:) juz mi sie nie chce...

mary kay w klubie mam - bezplatne
 
Do góry