reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Aga udanego wyjazdu! My za miesiąc będziemy w trakcie pakowania już się nie mogę doczekać!

Dziś już po imprezwo a ja jeszcze torta zjadam bo udał mi się jak nigdy, nawet biszkopt był prawie idealny :szok:
Dziecko zadowolone więc weekend udany i do tego pogoda cudna aby tak do września z nami została.
 
reklama
mucha, jak się na 7 przyjdzie to jest szans na przyjęcie danego dnia, bo zawsze poza rejestracją wcześniejszą kilka do kilkunastu osób podobno przyjmują ;) a na markwarka też słyszałam że przyjmują ale starsze dzieciaki - może Wy się załapiecie, bo mój za mały.
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka fajne widac te targi były, szkoda że moja córcia juz taka duża a jak była w odpowiednim wieku to nic się nie działo takiego :-(
Jutro mam wolne i przez chwile pomyślałam nawet aby pojechać na Gackowskiego ale jak widze chętnych brak a i troche za daleko mi teraz. 15 lat mieszkałam ulice dalej :-)

Zaliczylismy dziś Gospodarstwo "Kromeczka" w Gądeczu, bardzo mili ludzie, dzieciaczki zadowolone a do domu wrócilismy z ciepłymi chlebkami - jeden robiła córcia i oczywiście jest mega dobry .
 
Salinko z busem płacili 38zł, wydaje mi się tanio, bo dawno tak mi sniadanie nie smakowało heheh... wszystko "swojskie" i do woli....

Po szkole wybieramy się na Kapusciska i do CCC odebrac kase za reklamowane buty, bo udalo się ja odzyskać ;-)


Piekna pogoda..... niech zostanie taka do września :)
 
Hej!

Weekend mi sie przedluzyl do wczoraj,wieczorem wrocilam z dzialki a dzisiaj siedze i nie wiem co robic ze soba do tego duchota taka w tych murach,szok...ale tylko dwa dni i w pateczek znowu uciekam:)

Iza,szalona,takie upal do wrzesnia,popadamy jak muchy,hehe

Mucha,wlasnie licze na to ze moze uda nam sie w czerwcu jeszcze zalapac ale szanse male,zapisanych jest prawie setka dzieci;/..mam tez znajomosci ale nie chcialbym ich narazie uruchamiac szczegolnie po tym ze to w sumie moja wina,nie doczytalam i masz!
 
reklama
Do góry