reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej hej dawno na tym wątku mnie nie było;))

Ja w weekend zmagałam sie z jelitówką ..tragedii nie było ale lekko mnie przeczysciło;)


Okres Komunii no tak nas to za rok czeka...ja robie komunie u taty w Opławcu albo w domu w zaleznosci od pogody,bede miala catering od znajomej siostry która robiłam im zarcie na wesele i sie zakochałam w jej kuchni hehe.
U mnie bedzie max 13 osób,najblizsza rodzina...dla nas jest to kameralne świeto Tymka a nie impreza dla 40-60 osób bo o takich teraz słyszałam.Widac ze taka rodzina patrzy pod katem prezentów itp.bo przeciez to jest Komunia a nie Wesele;/;/
 
reklama
Tez słyszalam o komuniach jak wesele, nasze będzie malusie na 15-16 osób z dziećmi ale i tak miejsca w domu na to nie mam :-( a rodzice za daleko mieszkają aby popołudniu jechac do kościoła na godzinkę i wracać do nich :no:

Kiedy będzie ciepło???? Tak już nas pogoda połaskotała upałami i sobie one poszły, mam nadzieje, że szybko wrócą bo tęsknie!

Spotkanie by się w końcu przydało, bo juz kolejne lato niedługo :-)

Organizował z Was ktos urodziny dla dziecka w kinie? Jak dla mnie to porażka, rezerwując nie wiedziałam na jaki film i jaka godzie, dlatego był problem z zaproszenie dzieciaczków. Teraz jak dostali nowy rozklad filmów to nie ma w czym wybierać bo jest jeden film na ten wiek wyświetlany. Nie trafiło moje dziecko z datą urodzin, bo co roku jak chciałam zamówić fikuśny tort to odmawiali z powodu przyjęć a teraz brak nowości kinowych, hehehe.....
 
co do tortow mam goscia co robi piekne torty niezaleznie od komunijnego czasu :)

ja przewalam szafy w poszukiwaniu ubran na wyjazd, wpier zapakowalam letnie ale co ogladam pogode to wmieniam na cieple i ... przeciwdeszczowe ehhhh ;(

pytanie - ma ktoras z was poncho przecideszczowe na 98/104 ??

ja ur mlodego robie w akademii szkraba 250zł 3 godz zabaw i mnie nie interesuje :)

u mnie na wszystkich imprezach jest 13 doroslych 2-3 dzieci (sluby, urodzinki i chrzciny itd... ) mala rodzina dysponuje ;)
 
Poncza nie mam!

Za 10 imprezowiczów w kinie też płace 250zł ( godzina zabawy a potem film).
Co roku męczyłam dawną sąsiadkę która robi pyszne i piekne torty a w tym roku robie sama taki bez bajerów :-D

Aga na ślubie miałas chyba wiecej ludzi niż 13?
 
Hej:)

Jak zimno,brrr...rano mialam troche spraw do zalatwienia,siadlam dopiero o 14 na obiad a plecow nie czuje...bylam w miedzy czasie z Wiki u lekarza,strasznie chrapala w nocy(to juz wiem ze cos nie tak) i temp 38,6C...osluchala,jest ok,dala tabl na gardlo do ssania i kazala przyjsc jutro jak sie nic nie zmieni..teraz spi,goraczka nadal sie utrzymuje i obawiam sie ze skonczy sie to anty nie bardzo mi to bo brala 6tyg.
temu;(...

Aga,poncza tez ni mam.

Przyjecie mojej chrzesniaczki liczy 17 osob z dziecmi ale robia w lokalu,wiadomo wygodniej ale duzo,duzo drozej;/...zaraz mi sie przypominaja chrzcini i pierwsze urodziny dzieci,osob bylo 24,z duzego pokoju meble na klatke wystawione a M zalatwil lawki i stoly i dalismy rade;)
 
Aga 11 to jedna z moich ulubionych liczb ;-)

Zdrówka dla Wikusi!!!

Jutro ponoć ma być już cieplej. Siedze sobie w polarku :-p dziecko śpi w łóżku z wampirem i Frankienstejnem a mąz stuka w klawiaturę.... chyba czas na wypoczynek!

Ciepłego piątku!
 
Hej dziewczyny, całe wieki mnie tu nie było:zawstydzona/y:
Pracuję Mary Kay, uczę kobiety jak pielęgnować twarz, ciało, sztuki makijażu. Organizujemy dziś wieczór Mary Kay w hotelu Holiday Inn (ul Grodzka) o godz 18.30 (potrwa 2h). W programie: zabieg Satynowe Dłonie dla Wszystkich Pań, dla 2 chętnych pielęgnacja twarzy i makijaż, losowanie upominków a co najważniejsze informacje o firmie i możliwościach kariery. MAry Kay to firma dla kobiet, dla których najważniejsza jest wiara, rodzina a na końcu kariera. W Mary Kay możesz zarabiać, uczyć się, poznawać nowe osoby, rozwijać się w dogodnym dla Ciebie czasie. Jeżeli nie wiesz co masz w życiu robieć albo Twoja dotychczasowa praca nie daje Ci satysfakcji- przyjdz! Wstęp wolny!!! Kontakt Ania Oborska 602 58 64 77
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry