reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Ale może kiedyś znajdziesz czas, żeby nam za eksperta foto służyć :> Takie nasze marzenie, żeby mądry fotograf nas pouczył ;) No i możesz reklamować inicjatywę, jak znasz nudzące się w domach mamuśki.
Ze mnie ani mądry a tym bardziej ekspert żaden :tak:

Nazbierało mi się 2 wory śmieci z corci pokoju :szok: kilka kolejnych musze wydać a i tak cały czas jeszcze nie wszystko poukladałam.... w zbieractwie moje dziecko jest mega dobre :-)


Nadal nie kupiłam krzesła dla niej i wyba będe zmuszona kupić takie na kółkach którego nie chciałam.... w akcie desperacji juz miałam jej kuchenne kupić :-p
 
łoo matko ale sie rozpisałyście:-)

W ogóle to się witam z pracy w pełni sił:-)

Oo piszecie o tym klubie. Ubolewam, że te godziny takie kiepskie:( bo dla pracujących to już pozamiatane...

AgnieszkaJ ojj to kiepskawo ze spankiem

cholera coś mnie głowa zaczyna boleć :confused2:
 
Tez sie witam ze sniadaniem przed BB;-)..pogoda dzisiaj super,nic tylko pod koldre albo w tango;-).My dzisiaj imieninowo mojego M...zaraz ide z Wiki do kontroli,po drodze zakupy,zachcialo sie golabkow,potem sprzatanko,goscie,kawa i ciacho:tak:

Gosia,mnie glowa meczy juz od wczoraj a tak dlugo mialam spokoj:-(
 
Witam wita i o zdrowie pytam;P
U nas odpukac Kaja 3 miesiące zdrowa,Tymek to w ogóle zachartowany na maksa,chory był ostatnio w zerówce chyba oprócz jelitówki zimą.

Kasiula ja robie pomysł na gołąbki dzisiaj ale lekko zmodyfikowany bo nie cierpie niczeko(oprócz pomidorówki)z przecierem ,wiec dodaje pomidory swierze i z puszki a do tego smietana,i ofc z ryżem.

Która to chciala sweter z czystej wełny??
 
Ja za chwilkę jade po dzieci i skończy się błogi spokój w domu. A najlepsze jest to, że mi się Nikodem wczoraj spytał czemu musza wracać i że on się jeszcze nie stęsknił ( w przeciwieństwie do mnie). Ech, za dobrze mu u tej babci :-D
 
Bylam z Wiki na kontorli,wszystko ok...ciekawe na jak dlugo?!
Ale cieplo jest,jakby tego wiatru nie bylo to normlanie git;-).Chalupa ogarnieta,golabki dochodza w piekarniku:-p M buduje lego dzieciom a ja pepsi spijam w samotonosci:-)
 
reklama
Łoo matko ale weny nabrałyście na pisanie. Dla mnie kluby mam odpadają ze względu na godziny:no:, jak tutaj wszystkie o obiadach, zakupach i innych piszą to ja w pracy kisnę:crazy:. JJ co do zaproszenia to ja chętnie ale jak ja jestem w Twoich okolicach to znaczy jedno DZIECIAKI CHORE bo na Glinki jeździmy do doktora:cool2:. A tak wogóle to leże pod kocykiem i się relaksuję i przeglądam sobie neta w poszukiwaniu eleganckiej sukienki bo mój dziadek będzie miał .............95 urodziny i wielka impra się szykuje a ja nie mam co na siebie włozyć bo wszystko wisi jak worek na mnie:tak::tak:
 
Do góry