reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

wybralam sie do matecznika i pocalowalam klamke ... zadnej kartki zaraz wracam, czy cos, zero info na stronie, szefowa (na macierzynskiem) twierdzila ze jest otwarte a tu pozamykane na 4 spusty ... jakos mnie to zrazilo. Do tego nie ma gdzie tam zaparkowac i te schody na wejsciu troche masakra z wozkiem.

Gosiek - o 18 juz spi ?? zazdroszcze u nas 21 ... a o ktorej Ci wstaje ??
 
reklama
Aj też bym się zraziła jakbym klamke pocałowała. Na parking nie narzekam, bo korzystam z komunikacji publicznej, a z łazienki nie korzystałam... A Eljazz? była tam któraś, bo podobno też dostosowany dla dzieci-pomijając mega wysokie schody :/
 
jeshu jak słysze schody + wózek to mam dreszcze... nadźwigałam sie na IV piętro Olasa z gondolą...

AgnieszkaJ Olek w tygodniu śpi od 18 do 5-5.30. Dla nas rewelacja bo po 6 wyruszamy: Olek do babci a ja do pracy na 6.30. W weekend zazwyczaj budzi się po 7 a jak się obudzi po 5 to dostaje mleko i śpi do 8-9 :-)
 
Kasiulka też nie lubię jak mi M. w domu siedzi :-p

No ja na kawkę chętna....do 15 siedzę w domu z Radkiem wiec możecie mnie odwiedzać. Po południu jak chłopaki wrócą z pracy/przedszkola to już ruch w domu i zawsze jakieś zajęcia. Ale jak któraś dysponuje czasem w ciągu dnia to zapraszam....tak rzadko mnie ktoś odwiedza :) To kiedy mam piec placek :tak:
 
Anka ja Eljazz znam ale z tej nocnej strony hihi

Ja tez byłam w galerii (promocja kup jeden drugi za grosz)ale polowy juz nie było;/

Mój D wrócił z czterodniowej delegacji wiec tez pomału sie odnajdujemy hehe
 
A ja dziś byłam w 6 biedronkach szukając fotelika samochodowego, bo chcemy drugi rezerwowy do teściów kupić dla Szymka i nigdzie już nie dostałam :/ a w carrefourze to standard że już po 9 mało co jest z tych promocji, bo wystawią max kilka sztuk.
 
reklama
Kasiulka też nie lubię jak mi M. w domu siedzi :-p

No ja na kawkę chętna....do 15 siedzę w domu z Radkiem wiec możecie mnie odwiedzać. Po południu jak chłopaki wrócą z pracy/przedszkola to już ruch w domu i zawsze jakieś zajęcia. Ale jak któraś dysponuje czasem w ciągu dnia to zapraszam....tak rzadko mnie ktoś odwiedza :) To kiedy mam piec placek :tak:

Witaj w klubie...mnie tez nikt nie odwiedza i tez sama z synkiem siedze buuuuu

Także jakby co to do mnie też zapraszam na kawke:-)
 
Do góry