reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witam:)

jesu wrciłam już do świata żywych! neistey to pieroństwo jelitówka i mnie dopdła!!:angry: wczoraj rano jak wstałam z Olkiem o7 to nie miałam go siłyz łóżeczka wyciągnąć!! Cały dzień zdychałam!!! Całe szczęści Olo ok i pojecha dzisiaj do babci. Ja wstałam o 10.15:zawstydzona/y: i jeszcze lekko osłabiona jestem ehh. Chwilę powegetuje i zmuszę się do jakiś pooządków.
 
Ja do galerii jadę po 17......muszę kupić coś dla koleżanki Franka na sobotnie urodziny....

Hmm i tak sobie pomyślałam, że jak Wy takie obrotne, dzieciaki macie z kim zostawić to może byście do mnie na kawkę wpadły w ciągu dnia :-) bo ja nie mam Radka z kim zostawić do 16 a i sama tak w domu siedzę :blink:.....
 
JJ ja zawsze chętnie ;) a powiem Ci, że nawet z maluchami nie ma problemu, żeby się gdzieś wybrać. Ja zazwyczaj wszędzie z młodym latam. Ale poza klubem, to jedynie jedną znajomą mamę mam, którą staram się regularnie odwiedzać, a tak to sami dorośli, więc mało atrakcyjne towarzystwo dla brzdąca, ale nie narzeka :p No i zawsze jest Matecznik - kawę mają pyszną!
 
jeshu jaki wstyd, jaka ja jestem zacofana... czytam posta anka-spe i se myślę, co to ten Matecznik?! zaraz wygooglowałam i już jestem mądrzejasza:zawstydzona/y: nie miałam zielongo pojęcia, że w Bydzi jest taka kawiarnia dla mam z dziećmi:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Byłyście już tam????

W ogóle jak tak pomyślę to my z Olasem nigdzie nie chodzimy... kurcze ja w pacy do 14.30. D nas odbiera od mamy ok 16 a Olas chodzi spać ok 18... więc w tyg dupa, żebym się z Olasem na jakieś ploty wybrała... Dodtkowo ja w pon i środy na angola chodzę...w weekend to ja co drugi mam szkołe... ja pier.. i tak życie przez palce uicieka... oby do wiosny to te dni dłusze będą i po pracy zamiast z Olkim czeać na D to będziemy spcerkiem do domku wracać:-) a poza tym od kwietnia będę zmotoryzowan bo odkupuję od brata autko więc już w ogóle mega się cieszę:-D

Dziewczyny bo ja już się pogubiłam. A która z Was jest z Fordonu?????
 
Ja wrocilam wlasnie,fajnie bo ludzi malo,lubie tak do poludnia...kupilam prawie to co chcialam teraz siadam bo plecy mnie bola.

Gosia,zdrowka! Haha,sie usmialam z tego Matecznika,no chyba az taka zacofana to nie jestes:tak:,ja nie bylam.Wiekszosc dziewczyn to fordon;-)

Madzia,szalona,spac do 11:szok::-)

JJ,ja tez chetna,mowi tylko kiedy i zbieraj dziewczyny:tak::-)
 
Ja generalnie mieszkam na wyżynach, ale regularnie kursuję do Fordonu.

Gosia spoko, ja też tak pierwszy raz zareagowałam słysząc matecznik :p Byłam tam dwa razy z moją mamą i małym- Miejsca w sumie niewiele i z wózkiem trzeba przez kamienicę wchodzić, ale jest podjazd, gdzie wózek postawić i malca przewinąć. Kącik do zabaw też przyzwoity i nikt nie marudzi, że dzieci głośno się bawią, a zabawek naprawdę mnóstwo różnych. No i ceny niskie za kawe i ciasto, w porównaniu do zwykłych kawiarni typu Sowa ;)

Oj ja dawno do 10 nie spałam, ale gdybym tylko mogła to chętnie ;)

Kasiula ja też wolę po galeriach od rana sie szwendać, bo spokojniej.
 
No wiecie jak się jest samemu w domu to trzeba korzystac - jutro mi się kończą dobre czasy, dzieci wracają to i skończy się takie dłuuugie spanie.

W Mateczniku byłam raz i bardzo źle wspominam łazienkę bo było tam okropnie zimno - a własnie tam jest tez miejsce na przewijanie. Może akurat źle trafiłam - no nie wiem.
 
reklama
A pewnie Madzia,korzystaj ile sie da:-)...ja nie pamietam kiedy spalam chocby do 7:-( ale jeszcze wszystko przede mna;-).
Obiad zjedzony i dostalam takiego lenia ze az...moj M dostal tel ze chyba idzie w poniedzialek do pracy(w koncu,po 2tyg:szok:) nie odnajde sie :-D.
 
Do góry