reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!

Ale produkcja:szok:...

Iza,kocham remonty wlasnie za ten balagan wszedzie...szybko sie skonczy i bedzie fajowo:tak::-)

Madzia,zdrowka!!A dzisiaj jak,lepiej???

I wnet po weekendzie a ja bym najchetniej nie wychodzila dzisiaj z lozka.Tyle sniegu bylo...a teraz powodz,z kozakow na kalosze chyba trzeba sie przezucic ;-).
U nas do przodu,Wiki juz lepiej ale wkurzam sie bo nie moge jej przetlumaczyc ze ma lezec(chociaz jeszcze z jeden dzien) chyba bede zmuszona ja przykleic:no:...a maly cos zaczyna psikac,oszaleje...juz o sobie nie pisze bo jak dzieci chore to ja musze byc zdrowa,echh...
 
reklama
Madzia dobrze że już lepiej!

Dziś odpoczywamy, robimy sobie dzień wspominkowy, własnie odpalamy video i bedziemy męczyć nasz slub a potem po kolei kasety które jeszcze są sprawne :) Zawsze chce w końcu zanieść do przegrania kasety na DVD bo mamy ich z 20.

Czas zrobic popcorn i walfe z kajmakiem ;-)
 
No to Izka dzisiaj wspomnikowy dzień macie. u nas też przypadkiem dzisiaj się tak zrobiło wspominkowo, bo robiłam porządki w szufladzie i znalazłam zdjęcie z liceum i moi chłopcy rozpoznali mnie bez pudła, normalnie w szoku byłam. Interpretuję to tak że czas był łaskawy i mało się przez te 14 lat zmieniłam nadal wyglądam jak licealistka:cool2:, mój mąż twierdzi że wyglądałam wtedy jak stara raszpla dlatego dzieci mnie poznały:wściekła/y:.
 
Hej!

Madzia,dobrze ze juz lepiej
Mucha bo my sie ogolnie malo zmieniamy;-) :-Dtylko lat na przybywa;/...usmialam sie z tej starej raszply;-):-D

Tak jak sie obawialam kolej przyszla i na Mata,smarki ciurkiem leca,nie spi mi od 4,jeszce troche i sie obali o wlasne nogi,lezymy ale jakos mu na spanie nie,goraczki nie ma wiec nie lece do lekarza,poczekam do srody bo mam kontrole z Wiki to go wtedy wezme,chyba ze sie pogorszy,tfu,tfu.Moj M nadal w domu,nie potrafie sobie zorganizowac dnia,wnet poludnia a ja nawet nie wiem co na obiad zrobic;(...nie lubie.
 
a ja mam leniwca od kilku dni ...

wczoraj szukalismy lozka dla mlodego i widzialam w BRW auto zajefajne, mlodemu tez sioe podobalo a=do czsu az przywalim w polke... M powiedzial ze przez ta polke nie kupi :D teraz szukam jakiegos rozwiazania ...
 
Witam dziewczyny:-)

chociaż wcale mi nie do smiechu... kurna chyba mi sie w rodzinie jelitówka pojawia... w sobotę tato latał nontoper do wc i ledwo przytomny był... wczoraj już by ok więc zawieźliśmy dzisiaj Olka do mamy... ja wracaliśy do domu po pracy to D coś mi wspominał, że kepeisko się czuje... przec chwilą poszedł się połżyć a doslownie minutę temu mama zadzwoniła, że się fatalnei czuje!!! biega tylko wc/łóżlo/wc... tak więc ja jutr biorę opiekę na Olasa... noo pinie żeby tylko jego nie dopadło:no:

Iza my wczoraj też mieliśmy dzień wpominkowy:tak: przetrzepaliśmy wszytskie kasetki urlopowe a na koniec oglądnęliśmy płytkę z wesela:-D

Mucha stara raszpl.. no niezły tekst...:szok:

kasiulka zdróweczka dla dzieciaczków!

a co do nudnego tematu moich pleców... niby zastrzyki coś pomogły... w miarę się ruszam ale dobrze to nie jest ...:angry:
 
Zakończyłam własnie remontowanie na dziś, jutro zaczynay kosmetyke i sprzątanie a potem wstawiamy meble.
Teraz zaczne szukać fajnego krzesła dla Martyny ale na 4 nogach.... widzialyście może gdzieś takie cuda?

Gooooooooooooooosiek...... zdrówka dla Was i widzimy się w środe, nie ma innej opcji!!! Jak już ja się rusze z tego końca miasta to chce Was widzieć wszystkie :-)
 
Hej!

Ooo Gosia,wspolczuje;/ przechodzilam ten etap w zeszlym tyg:-(

Aga,lozko jest super,chrzesniak ma takie,ale cena byla nie powiem,jeszcze to disney zygzak,ale fajne,fajne...nie wiem jak to z BRW

Ja wczoraj nie mialam sily,zero cisnienia...na wieczor sie poprawilo jak spotkalam sie z Sali;*;-)...w nocy plecy daly mi czadu,z rana glowa a teraz dostala @ i zaraz chyba zdechne:-(...dzieciaki lepiej.
 
reklama
Do góry