reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Wronka dawno cie nie było. Na pewno coś znajdziesz i wszystko ułozy sie na lepsze.

Agnieszka mam małego guza piersi zdiagnozowanego jako brodawczak.
 
reklama
Madziu - moja mama ma brodawczaki na piersi, ale nic nie kazali robic bo to niezłośliwe... Oby wszystko sie ułożyło !!! Trzymam kciuki !!!

a ja juz ustroilam mieszkanko i choinke ) udalo mi sie kupic fajna choinke w DRZEWCACH ( nie mialam pojecia ze taka miejscowosc jest kolo bydgoszczy)

mikołajek juz czeka na Adasia:)

Mnie M dzisiaj uswiadomil, ze musze sie baaardzo pilnowac ze swietami (kasa) bo kiszka na koniec roku. Ciesze sie ze prezenty juz mam , zostaje jedzenie ....
 
Heh, pocieszam się, że nie tylko u nas 'reżim' kasowy....ja 25 stycznia kończę macierzyński, potem urlop wykorzystam i od wiosny tylko 1 zarabia, więc póki co się nie rozrzucam aby mieć zaskórniaki :(( Chciałabym do września pociągnąć ale nie wiem czy damy radę.....ciągle coś podnoszą a to mieszkanie, a to prąd, gaz, nie wspomnę o paliwie :szok: a tu jeszcze przed świętami się akurat kilka rzeczy eksploatacyjnych uzbierało z autem mym i kurna nieplanowany wydatek....a przynajmniej nie w takiej hurtowej wersji :wściekła/y: No i za chwilę dojdzie mi mleko MM....do tego pieluchy, obiadki i zaraz się niezła kwota uzbiera na nowego członka rodziny....i bądź tu Matką Polką w tym durnym państwie.....:((((((((((
 
O rany ale nam się tu depresyjnie zrobiło i to przed świętami. U nas też jakoś w tym roku gorzej z kasą. Po prostu wszystko drożeje a pensje stoją w miejscu. Do tego ja znowu jestem chora i mam dwa tygodnie zwolnienia bo jak nie to znowu szpital. Cholera jasna:angry:. Ale Mikołaj był chłopcy ucieszeni jak nie wiem co. Oczywiście miało być skromnie a wyszło jak zwykle że jest fura słodyczy gier układanek itp.
Jeszcze wczoraj w Lidlu M kupił fajny zestaw 10 układanek w jednym za chyba 25 złotych, super sprawa zwłaszcza dla moich chłopaków bo są zróżnicowane stopnie trudności.

Madziara a za ciebie trzymam kciuki żeby jak najprędzej wycięli co trzeba i po sprawie. Pozdrawiam
 
a ja sie dowoiedzialam ze nasz wspanialy Urzad Miasta zrobil wycynene naszej nieruchomosci i UWAGA podniósł użytkowanie gruntu z 24zł na 430zł !!!!!!!!!! Porąbańcy !!!!! mam nerwa jak nie wiem ....

Na cale szczescie mikolajki sie udały :)

Rano w domu adas najbardziej ucieszony z rozrywania papierow :D

W klubie postrach zasial swiety mikolaj hehe

Zaraz Adas wstanie i musze leciec na zajecia :)
 
Witam Mikołajkowo!

Po przeczytaniu Waszych postów stwierdzam, że nie tylko u mnie tak kiepsko :wściekła/y: ogólnie cięzkie jest życie w naszym kraju ale co się teraz dzieje to strach!!!

Madzia kciuki zaciskam!
 
Hej hej :-) To ja zboczę z depresyjnego tematu ;-) Chciałam tylko powiedzieć ,że jeśli któraś z mam chce kupić bez okazji lub na gwiazdkę pluszaka ( lub między innymi pluszaka :laugh2:) to w drogerii na R ( nie wiem czy mogę podać nazwę :zawstydzona/y:) są fajne misie polarne, milusie, białe ,dość spore bo 31 cm i za 20 pln. Ja wczoraj jednego kupiłam bo zaraz pewnie nie będzie :-D Ja w tym roku problem z prezentami mam z głowy bo Majka jest mała ale i tak kupujemy jej leżaczek bujaczek. Sobie mieliśmy nie robić kompletnie nic , ale po cichaczu kupiłam mężowi portfel bo stary już mu się rozlatuje :happy:
 
Oj dziewczyny trochę mnie pocieszyłyście że to nie tylko u nas taka bryndza. Ja się pocieszam że chociaż w tym roku nie jest tak zimno i nie trzeba tyle grzać, co do benzyny to się wolę nie wypowiadać bo obiecałam sobie że jak będzie powyżej 6 złotych to do pracy zaczynam jeździć autobusem :eek:. Ale rok już się ma ku końcowi i mam nadzieję że następny będzie lepszy, bo ten to horror pod względem zdrowia u mnie a jak zdrowia ni ma to lipa.
Co do świąt to u nas już wszystko dopięte kupimy choinkę, jakieś frykasy w stylu różnych orzechów jakiś fajnych owoców. Wigilia u mamy 1 dzień u siostry a potem to już pewnie nik nic nie będzie chciał.
Za to muszę powiedzieć że mimo kryzysu z firmy dzieciaki dostały takie wypasione paczki jak nigdy, słodyczy mamy na najbliższy rok bo i ja i M dostaliśmy po 2 paki. F w przedzskolu też miał fajnego Mikołaja, jak co roku zresztą.

Mam zamiar dzisiaj z chłopcami porobić jakieś ozdoby typowo świąteczne. Macie jakieś pomysły? A jak Wasze plany sylwestrowe??? U mnie plan to brak planu:-D
 
reklama
U mnie jakoś zero nastroju światecznego. Powinnam dzisiaj piec ciasteczka bo dziewczyny mają kiermasz jutro w szkole ale jakoś nie mam natchnienia.
No i jeszcze trafiłam na oszusta na allegro i 100,o poszło... ech :(
 
Do góry