reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Aga, Sali i Kasiula jak ja Wam zazdroszczę tego wypadu, jakbym wiedziała, to bym się dołączyła :-)
Aguś z wielką przyjemnością Cię odwiedzę, mam nadzieje, że młody mi szybko wyzdrowieje, bo siedzę z nim w tych czterech ścianach, nigdzie póki co z nim na spacerki nie wychodzę i już szału dostaje:angry:
Jeśli chodzi o prezenty na Gwiazdkę, to też dostanie garaż piętrowy, myślałam też o zestawie majsterkowicza np.SUPER ZESTAW WARSZTAT Z NARZEDZIAMI,NA BATERIE (1979400086) - Aukcje internetowe Allegro i zebrę skoczka, którego już dostał - muszę Wam powiedzieć, że wyśmienicie się na niej bawi maxx wypas SKOCZEK-RODEO Fisher Price (1974060100) - Aukcje internetowe Allegro - fajna zabawka ale strasznie droga (dostał to od koleżanki, bo mnie by nie było stać na taką zabawkę).
Pozdrowionka dla wszystkich i wszystkiego dobrego na cały tydzień.
 
reklama
Hej,hej...

Ja tam nadal nie czuje swiat...porzadki jak co dzien,zakupy zaczne dopiero w przyszlym tygodniu,o prezentach nie wspomne;(...no i czekam na snieg(ktorego raczej nie widac i nie bedzie)...

Atu,mega zdrowka dla malego...jedyne pocieszenie takie ze to mu kiedys minie...tez bym odpuscila sobie zlobek,wiem cos o tym poniewaz moja Wiki sie nie nadawala do przedszkola,przez czeste choroby,odradzali bo sie dzieciak wykonczy;(...a teraz ma 6lat i juz coraz lepiej:)...

Nasz wypad to spontan na maxa:)))lubie takie,haha...dzieki dziewczyny i mam nadzieje ze nastepnym razem uda sie zebrac wieksza ilosc dziewczyn.

Madziara,przykre z tym allegro,swinie i tyle;(....
 
Zazdroszczę Wam wypadu na miasto, nawet myślałam, żeby się dołączyć, ale choróbsko mnie dopadło, chyba pierwsze poważne od urodzenia małego.
Atu może faktycznie pomyślcie o opiekunce, bo szkoda Bartusia i Waszych nerwów - Życzę Dużo Zdrowia!
 
nastepne spontany umawiane wczesniej hehe ;)

atu - czekam na info jak staniecie na nogi :) adas dzisiaj ostatnia dawke antybiotyku wzial, wiec my juz w sumie na chodzie :)

wiecie co zauwazylam u Adasia taki Kamień na jedynkach i dwojkach górnych... czy to mozliwe by juz mu sie zęby sypały ??
Macie jakiegos dobrego dentyste dziecięcego ??
 
Aguś ja też nie słyszałam o kamieniu u tak małych dzieci, a ząbki młodemu myję trzy razy dziennie.
Jeśli chodzi o dentystę, to wydaje mi się, że mogę Ci polecić LUX DENT na Kijowskiej.
Jak chodziłam od czerwca do sierpnia na wizyty, to spotkałam tam bardzo dużo mam ze swoimi pociechami (raczej powyżej 2 lat) i były bardzo zadowolone.
Pamiętam jak doktor odsysacz nadmiaru śliny nazwał Smokiem a wiertła to była Maja i Gucio :-)
Jest tam także specjalna poczekalnia dla dzieci, gdzie wyświetlają im bajki.
Oczywiście na 100% to nie wiem, tylko piszę to, co słyszałam od mam tych dzieci.
Pozdrowionka
 
Martyna jak miął mleczaki to były piękne bielusie a teraz ma dwa "nowe" i nie wiem co z nimi jest bo taki nalot sie robi że nie dajemy rady! Od zawsze myłam jej elmexem a osttanio kupiłam cos nowego sensodyne pro-szkliwo i tak samo! Szczotke elektryczna juz wykończyła a te zwykle sa na 2 tygodnie :szok: tez tak macie?

Jutro idziemy do lekarza, bo od kilku dni ma straszną chrype i katar, ja mam wolne a wyspac się nie będziemy mogly ;-)
 
Aga taki kamień trzeba sprawdzic, bo ostatnio rozmawialam ze znajomą i jej chłopaki bliźniaki mają próchnicę. Zaczeło się wlasnie od takiego nalotu na zebach. Chłopaki maja ok 2,5roczku. Mieli juz lapisowanie i teraz zęby czarne. Jednak z tego co znajoma opowiadala to prochnica w mleczakach "leci" momentalnie, z dnia na dzień jest coraz gorzej. Oczywiście nie mam zamiaru Cie tu straszyc, ale warto sprawdzic, ja własnie po rozmowie z nia, zaglądam w paszcze Borysowi czesto hehehe, bo sie boje. Weronika ma wszystkie ząbki zdrowe, ale niedługo idziemy wyrwac kolejnego mleczaka (bo jej same niestety nie wypadają) i chce też zabrac Borysa na przegląd:-)

Pozdrwaiam

atu...zdrówka:-)

Ech tez by gdzieś wyszła, bo w chacie juz kociokwiku dostaje....
 
Tez polecam LUX DENT tylko cenia sie tam:(....

Iza,dokladnie my mamy to samo...tez uzywam teraz ta nowa sensodyne a szczoteczka czy to za 10zl czy za 4zl wyglada jak miotla po 2tyg...

Aga,ale to musi byc taki spontan jedno dniowy,dzien wczesniej piszemy a na drugi idziemy;P...bo co do Naszego spotkania dziewczyn z BB ciezko cos nam idzie;(...o kamieniu tez pierwsze slysze,lepiej zaczerpnac porady u specjalisty.

Podchodze do okna a w dali kupa dymu,szok,wchodze do netu a tu sie okazuje ze sie pala smieci w starej drukarni na Wzgorzu;/...

Anka-spe,zdrowka!!!
 
reklama
Witam bydgoszczanki :)
Ja co prawda na forum od paru dobrych lat ale jakos na wątku bydgoskim nie przebywałam.
Mam do Was pytanie. Czy znacie moze jakiegos psychologa dziecięcego u nas? Nie pogniewałabym sie gdyby był na kase chorym ale prywatne też mile widziane.
 
Do góry