reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Uuuu a nie można tego zgłosić na allegro albo na policję??? :angry:


Można i nawet trzeba.... Mi tydzień temu po miesięcznej ciszy przysłano kupiony na allegro towar w dzien po tym jak zgłosiłam na allegro :-) teraz mi przypomniałas że musze sprawe wycofać bo mozna to zrobic chyba dopiero po tygodniu od wpłynięcia a na rozpatrzenie maja chyba z miesiąc!

Tez nie czuje świąt, naet kupowanie prezentów mnie nie bawi jak zawsze :szok:

Pluszaków juz nie kupuję ;-) ale jak ktos z Was ma ochote na sesje zdjęciową lub kalendarz to zapraszam - świateczna promocja :tak:
 
Oczywiście zgłosze.
Iza to i tak dobrze, że dostałas towar. Tutaj jest już 300 osób, które nie dostały towaru, więc albo oszust albo coś się komuś przytrafiło.
 
Hmmm dawno mnie tu nie było,alee....wpadłam sie podzielić informacją dnia;))
Dzisiaj mamy wychodne z Kasiulką i z AgnieszkaJ :-D:-D:cool2:
 
Witam po ponad miesięcznej przerwie.
U mnie ciężko, pożegnałam dwie najbliższe mi osoby z rodziny i tak mi strasznie smutno :(
Bartuś cały czas mi choruje, od września w żłobku był aż 4 razy, co chwile ma obustronne zapalenie ucha, gardła, non stop wizyty w przychodni, w szpitalu, prywatne i nic nie potrafią stwierdzić co mu jest, dzisiaj też prawie cały dzień spędziłam z nim w szpitalu, bo od wczoraj bez przerwy wymiotował i nic nie chce mi jeść, już mi brakuje sił na wszystko, o świętach nawet nie myśle, prezentów też nie mam a przez miesiąc na leki straciłam prawie 500zł, do tego jeszcze ja i M jesteśmy przeziębieni

... może macie jakies pomysly na prezent dla malucha, bo chyba pozostanie mi zamówić przez Allgro, chociaż ostatnio też zostałam oszukana przez Allegrowicza, zgłosiłam do serwisu allegro i po 5 tygodniach otrzymałam towar, ale co się nadenerwowałam to moje

AguśJ, jak możesz to napisz co Adaś dostał na Mikołaja i co planujesz na Świeta, może coś z Twoich pomysłów zaczerpne

Pozdrawiam wszystkich chorowitych, dużo, dużo zdrówka życzę ... no i mam nadzieje, że dziewczyny dobrze się bawią (Kaśka, Sylwia i Aga)

Może na wątek kulinarny jakies przepisy świąteczne ktoś doda ...
 
Atu biedny Bartuś. Najlepszym wyjściem chyba byłoby odpuszczenie żlobka na jakiś czas no i dobry laryngolog, który by go z tego wszystkiego wyprowadził.
A z prezentów to moze jakas zabawka edukacyjna albo samochodziki z dźwiękiem.

Ja zgłosiłam na allegro i nie wiem czy już zgłaszac na policję czy jeszcze czekać. Ludzie założyli już forum bo tych osób jest ponad 300.
 
Oj przykro mi Atu ale jedno co mogę napisać w co i takpewnie trudno będzie Tobie uwierzyć to to że z czasem dzieciaki zaczynają mniej chorować. Ja sama nie widziałam już szansy dla nas a tu proszę jak na razie tylko dwa razy był F chory w tym roku przedszkolnym. JA tak jak Madziara radzę zastanowić się nad rezygnacją ze żłobka, pomyśl sobie że już 500 złotych na leki wydałaś do tego jeszcze pewnie z 200 na żłobek i masz już lekko licząc 700 złotych. To za to możesz już jakąś opiekunkę podłapać. A co najważniejsze będziesz mieć mniej chorujące dziecko a to BEZCENNE:tak:.
 
reklama
mucha - nastepny musi byc lepszy !!! U ,nie z sylwestrem jak od 6 lat bez zmian... siedzimy sami w domu :/ M nie chce nigdzie isc :(

madziara - gnojstwo i tyle !!

atu - my zanawki w carefure kupowalismy (wyszly najtaniej) najlepiej sprawdzil sie tor do aut z mochtoys ok 55zł do tego kluczyki z playscool 25-30zł potem jakies auta ale bez wiekszego szału ?? niepamietam dokladnie a na gwiazdke czekaja na niego kolejki , taki pietrowy parking, samolot i chyba to wszystko.

współczuje chorób, u nas tez antybiotyk zapalenie krtani.

jak wyzdrowiejecie zapraszam na kawusie, Zobaczysz czym Bartek sie bedzie bawił :)

złobki/przedszkola - 80% jak nie wiecej dzieciaczkow pierwszy rok zlobkowy czy przedszkolny w przewadze choruje i nie chodzi ;(

Sali - Kasiulka - dziekoje za wspolny wieczór :) Było fantastycznie :)
 
Do góry