reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

agniecha - niestety od kiedy sa szpitale przyjazne dziecku itp. nie mozna sie oficjalnie umowić z położna... trzeba trafić na dobrą babkę, moze w trakcie porodu "dogadaj" sie z ta co Cie przyjmie....

Mucha - 795667509 Agnieszka pracuje na floriana w tym sportowym centrum... ma rękę do cięć :)

Wczasowiczom gratuluje udanych wypoczynków i życze pogody na kolejne urlopy :)
M wczoraj zrobil mi niespodzianke i kupił auto w koncu cos pożadnego, bo mój złomek mnie wykańczał ....

a ja jakas nienastrojowa ostatnio ... ta pogoda tez dobija !!
 
reklama
Dzięki spróbuję Pani Agnieszki:) Pogoda rzeczywiście jakaś depresyjna na maxa. Muszę się wam pochwalić że mąż kupił nam maszynę do wypeiku chleba i jestem zachwycona tym co ona potrafi. M codziennie piecze chlebki pyszne że szok a mi w końcu drożdżówka wyszła taka że hoho.
 
mucha, zazdroszczę udanych wypieków. My robiliśmy kilka razy, na różne sposoby i zawsze porażka. Potem jedno mieszadło się zacinało więc oddaliśmy do serwisu i... jest tam już parę miesięcy! Teraz mi się przypomniało. Trzeba kiedyś podjechać i podjąć jeszcze jedną próbę.

Agnieszka, szalejecie z tymi samochodami! Pochwal się czym teraz jeździsz?
 
Zyczymy pogody. Co do pożerania prądu to się nie wgłębiałam ale myślę że to nie jest jakiech mega zużycie bo pieczenia jest raptem z 80minut, reszta czasu to mieszanie i wyrastanie. Nam taki chlebek starcza na dwa dni. Pieczemy z przepisów dołączonych do maszyny i teraz M jakieś ściągnął z internetu.
 
Hej!

Fajna ta maszyna do chlebka tylko...bym chciala miec swiezy chlebek na sniadanko;-) a tu 80min:tak:;-)...

Rowniez sie zegnam:-),trzymac kciuki za pogode bo bedziemy musialy z SALI po pubach chodzic :-D;-)...

Pozdrowionka!!!
 
reklama
Sali, Kasiulka udanych wywczasów :tak:

Fajna taka maszyna.....też bym chciała. Kiedyś sama się brałam za wypiek chleba ale mi przeszło :eek:....ale póki co muszę sobie maszynkę do mielenia sprawić, bo w moim robocie nie ma a bardzo by mi się przydała......

Agnieszka a tam gadasz, że szału nie robi :sorry: ja pomykam nim już 2 lata i sobie mega chwalę a pojemny jest jak smok - to racja - normalnie samochód przemytniczy heheheh tyle schowków. Z tym, że ja mam nie za mocny silnik i jak na autostradzie wyprzedzam to muszę klimę wyłączać :happy::-D.....ale coś za coś - przynajmniej mało pali :eek:.
 
Do góry