reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
o fu** .... czasami mnie przeraża jak słysze co sie w świecie dzieje .... coraz wiecej tego ?? az strach pomysleć co przyniesie jutro ...
 
Madziara, gratulacje dla Ewki! Ale musisz być dumna z córy!

Oj jestem :D Zresztą dzisiaj Agatka mi powiedziała, że w swojej grupie wiekowej zajęła drugie miejsce w szkole w Kangurku - tak, że teraz jestem dumna z dwóch córek :D
 
Madziara, gratulacje dla Ewki! Ale musisz być dumna z córy!

Oj jestem :D Zresztą dzisiaj Agatka mi powiedziała, że w swojej grupie wiekowej zajęła drugie miejsce w szkole w Kangurku - tak, że teraz jestem dumna z dwóch córek :D

Madziara gratulacje dla Dziewczynek. Masz bardzo zdolne dzieci
 
Witam ...Dzisiaj niebo płacze i u mnie smutny dzień...Dzisiaj mija 5 rocznica smierci Mojej Kochanej Mamy...Ehhhh nadal boli;(
 
reklama
Sali...wiem co mowisz...wiem co czujesz...ja juz 10lat bez mamy...czekam...czekam...czekam...Wiem,że MOJA jak i TWOJA MAMA były silnymi kobietami, do końca walczyły, nie chciały się poddać...zależało im by były nadal z Nami, jednak choroba była silniejsza.....Pozostają nam dobre myśli...wspomnienia,przez pamięć powodujemy że bliskie Nam osoby mimo że odeszły...POZOSTAJĄ Z NAMI...




Co sie dzieje na BB??!!Gdzie dziewczyny??!!Posty wcielo czy co??
 
Do góry