reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Hej!

No niestety,tak to jest w Naszym kochanym kraju...na szczescie mam duzo znajomosci ale czasem nawet i one nie pomagaja...

Dzisiaj pogoda rewelacja,normalnie do lozka i spac,jestem do d**** i ogolnie samopoczucie mam kiepskie...nie lubie upalow i jak mysle o tym ze za kilka dni ma byc po 30st to wrrrr...
 
Syla,sie nie moge doczekac...!!!
Zawsze mi jakos dobrze u Ciebie....

No i moze dziewczyny jakies spotkanko zorganizujemy???

Aaa,zapomnialam Wam wspomniec ze wczoraj mialam akcje zab,Wiki sie ruszal juz od miesiaca,jedynka na dole i juz sie tak meczyla ale w koncu dala sie wczoraj przekonac,zlapalam i po bolu....
 
Iza ja tez trzymam kciuki.

Ja tam się końcem świata za bardzo nei przejmuje, jak ma być to i tak nic na to nie poradzę.

Nam od kilku dni szwankuje komputer więc jakbym zniknęła na dłużej - to zapewne z jego powodu.

Nieźle z tą rejestracją - wynika z tego, ze niezły bałagan mają bo teoretycznie po wpisaniu peselu wszystko powinno być jasne i powinno być widać co i jak, ale widać oni pilnują tylko tych pacjentów co ciągle po lekarzach biegają :D
 
dziewczyny dopisuję się bo mieszkam w Bydzi;P możecie mi powiedzieć jaka tragedia w Fordonie? kurcze bo ja właśnie tam mieszkam i nic nie wiem;/
 
I po biopsji, wynik w piatek.... ale jak nigdy udał mi się lekarz :wściekła/y: wbił igłe i kręcił nią jakby czegoś szukał, teraz mam pieknego siniaka na szyjce mej uroczej i boli a w niedziele ide na przyjęcie i miałam być piękna ;-)

karolcia witaj! Na jakiej ulicy mieszkasz?
 
karolincia - witaj ... dziecko nie zyje, matka chciala popelnic samobójstwo a ojciec chcac ratowac dziecko wlazl na balkon i zlecial ....

FotoIza - uuuu, a może jakas apaszka załatwi sprawe?
 
reklama
Do góry