reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Nie wiedzialam ze posel musi byc przygotowany  ;D  ale mam na mysli normalnych poslow ;D a nie takich bez mozgu  ;D Ci pewnie musza sie po nocach przygotowywac  ;D
 
reklama
Posel nie dostal wytycznych od prezesa partii i mu sie wymsknęło ...
O radiu Maryja i telewizji Trwam wolę się nie wypowiadać ...
 
Witam :)

Ja na tematy polityczne od wczoraj się nie wypowiadam, bo sie pokłóciłam z moim A. w taką się wdaliśmy dyskusję..... :mad:
 
Aldik qrka my tez sie wczoraj prawie poklocilismy.

Przypomnialo mi sie o placach zabaw - bardzo fajny byl w poprzednim przedszkolu Jagodka na ul Lelewela - jak poszperam i znajde cos w zdjeciach to potem wkleje...mozesz zadzwonic do przedszkola i po prostu spytac kto im robil...Fajna zjezdzalnia z wiszacym mostem, zameczkiem, piaskownica i rurka do wspinaczki...
 
A odchodząc od tematu politycznego. Mam pytanie do mam, które rodziły w 2, co należy zabrać dla maluszka na okres pobytu w szpitalu?? Zapewne dowiem sie to od położnej, ale to dopiero za 2 tygodnie.
 
eh, nic nie mowcie o kaczkach
kaczk ama malego fiutka i tyle :mad:

hem hem, nie bylam ale slyszalam ze talin jest cudny, no ale cieplo totam nie jest
 
ASioczek- ja rodziłam w 2 w październiku i nie brałam zadnych ubranek (mogą zginąć) i dla dziecka miałam chusteczki do pupy i pampersy. Może przydać się też smoczek dla małego ssaka. Ubranka i rożek facet przyniósł mi dopiero na wypis.
 
reklama
Czesc dziewczynki :)

Kurcze, nie wiem co jest grane za bardzo, bo nie czytalam wszystkiego dokladnie, bo cholernie brakuje mi teraz czasu !!! Zaczynamy wlasnie sprzedaz mieszkania i dzis od samego rana posrednik za posrednikiem !!! Szok !!
W kazdym badz razie zastanawia mnie dlaczego mi piszecie o placach zabaw ??? kurcze, ja chyba o nie nie pytalam, bo nie wiem nawet po co hehe - no ale dzieki za info ;D ;D ;D moze sie kiedys przydac :)

Dziekuje Wam wszystkim w imieniu Wiktorka za zyczonka urodzinkowe :)

A w sprawie wyjazdow zagranicznych - bardzo polecam Turcje - mi sie strasnie spodobala ;D

Kurcze -napisze za chwilke, bo teraz przyszla kolejna nieruchomosc, a nie moge zostawic tu wlaczonego kompa, bo Wiki tu siedzi !!
 
Do góry