reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

natalya pisze:
nie cierpe francji.... chyba na cos cieplego sie zdecyduje, albo ten budapeszt byl tam ktos? warto?

zupelnie tak jak ja
budapeszt czy praga - lepsza praga, zawsze chce sie tam wrocic
Ja jednak polecam Kopenhage - promem cala noc - tez bywa romantycznie ;D

wanda fajne place zabaw sa na bartodziejach, za balatonem, nowe osiedle i jeszcze gdzies - ale mi wypadlo z glowy

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Samych cztero-listnych koniczynek dla Wiktorka!!!!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
 
reklama
ups..cos nie poszlo
to moze po prostu kwiaty

Anecia ciesze sie ze po infekcji

Jamniki i inne psy - wszystkie lubie. Narazie jednak nie mamy miejsca na psiaka. Ale w domku beda obowiazkowo dwa
 
w berlinie juz bylismy zreszta bgylam pare razy, moze ta praga znowu..ale wole jakie snowe miejsce, myslimy tez nad krakowem bo tam nigdy nie bylam..wlasnie w budapeszcie bym sie do takiej lazni przeszla:) ale te cieple temperaturki tez mnie kusza...chyba sie zdecyduje na to(chyba ze wogole nie pojedziemy bo mu z dnia na dzien wazna sprawa w pracy wyskoczy...ale sie wsciekne :mad: ogolnie to mysle o egipcie bo tam cieplo i mozna ponurkowac...co do pomyslu z promem to mi sie tez podoba...ale to tez juz robilam tylko z kims innym:p wiec pomyslimy, przegladam teraz oferty i moze na cos sie skusze...jakbysmy byli w holandii to bym nie miala problemu bo tam juz od dawna mam taki wyjazd do stambulu upatrzony i to bardzo tanio...a tu jakos turcja nie jest az tak popularna
 
sory ze wam tak zawracam glowe tym wyjazdem ale ja juz nie moge sie doczekac!!!!!!! ostatnie wakacje mielismy dokladnie rok temu i cale chora bylam:( a tak jeszcze do pragi wracajac to wlasnie tam zmajstrowalimy naszego synka:p
ja chce wakacje!!!!!
 
reklama
Witam w piątkowy poranek!!!!!!!!!!!

Samuelito calutki w różowych plamkach, wieczorem nawet temp. 37,8 sie pojawila.Nocka mineła spokojnie, ale teraz biedak
cierpi bo go mocno swędzi..............
Poranna kawka wypita, teraz śmigam po zakupy.

Milego Dnia!!!

A propos..........FRANCJA JEST BOSKA, byłam w paru jej regionach i jestem zauroczona,mój maz
rowniez!!!!!!!


 
Do góry