reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witanko !!!
No, że my z mężem jesteśmy zauroczeni Paryżem, to chyba nie trzeba wspominać ?? :D

Biedny Samuelito :( .....no ale z 2 tygodnie i po sprawie ;)

Miłego dnia!!

pora na śniadanko :)
 
reklama
Hello

ja kocham Francję, oprócz Paryża polecam Lyon, i jego okolice. Do Grenoble mogę przenosić się nawet dzisiaj.

Natalya co do wyjazdu w ciepłe regiony europejskie weź pod uwagę, że w Turcji i na Węgrzech wcale nie jest ciepło. W zeszłym roku mniej więcej o tej porze w Istambule było poniżej zera. I wcale fajnie nie było, nawet w hotelu trzeba było dogrzewać się od środka, bo w pokojach lodowato>:D >:D.

Nie wiem jaką formę preferujecie. I ile kasy chcecie wydać na wyjazd. Z ciekawych miejsc polecam Kijów, bliżej niż Moskwa a super do zwiedzania. Sami Ukraińcy mówią, że jest to mała kopia Moskwy :). Wilno tez jest ok o ile skończyli remont głównej ulicy. Z innych pomysłów o tej porze fajnie jest wyskoczyć na Słowację do gorących źródeł. Ja wiem, że jak tylko będę mogła się z domu ruszyć z maluchem jedziemy do Sopotu. Kocham Trójmiasto i mogę tam jechać o każdej porze roku.

Pati współczuję ospy synkowi. Oj wiem jak to swędzi.

Wanda widziałam fajny plac zabaw, ale nie w Bydgoszczy wykonany z drewnianych pali. Ten koło mojego bloku woła o pomstę do nieba.

Widziałam temat psów. Kocham psy, ale wolę duże a niestety nie jest to zwierzak do bloku więc chwilowo psa sprezentowaliśmy teściom. U moich rodziców pomieszkuje sznaucerek miniaturka - ten typ psa odradzam - głośne i złośliwe, ale i tak bardzo kochane zwierzątko. Namiarów na jamniki nie mam, mam na owczarki niemieckie :)

A ja czekam na specjalistów od okien - czeka nas wymiana okien - bo są źle zamontowane i mamy straszne straty ciepła na oknach. I w kuchni i pokoju malucha bez wymiany nic nie da się zrobić. W pozostałych pokojach muszą zerwać parapety wewnętrzne ... Cały tydzień byliśmy nawiedzani przez fachowców i specjalistów. A o jakich ciekawych prawach fizyki się dowiedziałam :) próbowali wcisnąć kit, że jak temperatura spada na zewnatrz to blok nie oddaje wiecej ciepla tylko cieplo zatrzymuje ... Taaa








 
kijow to niezly pomysl...tylko zeby za zimno nie bylo
a co do francji to jakos zle na mnie dziala, nigdy mnie tam nie ciagnelo a jak kiedys pojechalam to nie bylo zbyt sympatycznie...i wkurzalo mnie ze w restauracjach czy kawiarniach mowili po angielsku jakby prawie nic nie umieli i doslownie udawali ze nie wiedza o co chodzi..moze zle trafilam, no ale o tym ze francja jest piekna to tez slyszalm
A ROBACTWA NIE CIERPIE!!!!! feeeee
i uwaga dzisiaj o 18 mam egzamin, tzrymajcie kciuki na 30 tematow umniem...3 tak tak....i uczylam sie ponad dwa tyg tylko tego, caly czas jakas rozkojazona jestem, ale et 3 tematy to i tak dobrze bo co do mnie ktos ze szkoly dzwonil to mowil ze sie wcale nie uczy bo taki dziwny jezyk i zdania ze nie wiedza o co chodzi...i kazdy ma nadzieje ze sciagnie:)
 
Hello
Ja juz z rana mialam dwie klotnie: wlasciwie jedna mial maz - jakis gosciu dzisiaj rzucal nam kulkami w okno bo chcial wejsc do naszej klatki, moj maz go
potem smieciara znow nie mogla do nas wjechac bo debile poparkowali swoje graty-samochody - dodam ze od 3 miesiecy jest zepsuta brama wjazdowa ale kazdy sie pcha i parkuje na osiedlu - mimo ze teren nie jest zamkniety i bezpieczny i nie ma dla niego miejsca. I wrzeszczalam na czlowieka ktory uwazal ze dobrze zaparkowal, chociaz przepisy ppoz mowia ze powinno byc 10 m od okna a nie bylo nawet 2. I jestem lekko podkur...
Na szczescie maz ma dzisiaj urlop, to moze mi przejdzie. A jutro jedziemy wreszcie po Agatke. Jestem tez ciekawa jak sie Jagoda bedzie zachowywala w samochodzie bo to w koncu 170 km. A wczoraj wracalismy z geant - krzyczala cala droge. Wiec jestem ciekawa jakii koncert da jutro...

Aaa i jeszcze mnie wkurza ze beda nas szpiegowac...lustracja majatkowa...i te wszystkie nowosci.....Dzis jestem wsciekla i sie jeszcze podkrecam
 
A co do Francji - ja uwazam podobnie jak Natalya - ale u mnie to chyba ma bardziej wydzwiek polityczny - zawsze sie z Polski nabijaja i obrazaja..Dlatego ich nie lubie. Chociaz teraz chyba dla wszystkich krajow stanowimy dobra rozrywke  ;D Choc kraj sam w sobie jest rzeczywiscie sliczny.
Wole mniej komercyjne kraje. W ogole Europa zachodnia jest jak dla mnie zbyt oklepana.

Natalya marze aby kiedys odwiedzic Islandie - i morze i gory i cieple zrodelka.....Tylko ta kasiorka..... ::)
 
mkkafe pisze:
Aaa i jeszcze mnie wkurza ze beda nas szpiegowac...lustracja majatkowa...i te wszystkie nowosci.....Dzis jestem wsciekla i sie jeszcze podkrecam

A możesz rozwinąć temat, bo ja nie mam pojęcia o polityce ::)
 
noo, tak w skrocie - powstaje taki panel antykorupcyjny - specjalna ekipa bedzie miala wglad na prywatne konta bankowe i wszystkie dochody nieopodatkowane beda pod lupa. To narazie wbrew Konstytucji ale juz zapowiedzieli ze zmienia Konstytucje :p aby mogli to zrobic.Wszystkie grube szychy sie oczywiscie zabezpiecza wiec beda kosic male zuczki - takie jak np my. My mamy taki dochod wiec nadajemy sie na wiezienie. No i w ogole mnie ten rzad wkurza - qrka prawie jak za komuny - maja juz wladze absolutna - policje, wojsko, sadownictwo - a to bardzo niebezpieczne w rekach tych szalencow. I dobila mnie wczorajsza afera - gdy wyprosili dziennikarzy telewizji publicznej i zaprosili tylko ekipe Trwam i Radia Maryja. Bo media tez juz sa ich.  >:D Moga juz wszystko
 
mkkafe pisze:
I dobila mnie wczorajsza afera - gdy wyprosili dziennikarzy telewizji publicznej i zaprosili tylko ekipe Trwam i Radia Maryja. Bo media tez juz sa ich.  >:D Moga juz wszystko
????????????????????????????? co zrobili?????????? pojeb.....ich juz calkiem, bo tak na prawde to rydzyk trzyma wladze w tym kraju....to juz przesada...
 
Wladze trzyma drugi Kaczor - reszta to marionetki. Bez konsultacji z nim nikt nie zrobi zadnego kroku - ani premier, ani prezydent, ani Kosciol. Rydzyk jest dodatkiem. Ma sile bo moherowych beretow w Polsce sporo. I dlatego Kaczory go lubia :p Bleee, ohyda, obrzydzenie.
 
reklama
natalya pisze:
a co do francji to jakos zle na mnie dziala, nigdy mnie tam nie ciagnelo a jak kiedys pojechalam to nie bylo zbyt sympatycznie...i wkurzalo mnie ze w restauracjach czy kawiarniach mowili po angielsku jakby prawie nic nie umieli i doslownie udawali ze nie wiedza o co chodzi..

Niestety Francuzi mają ten feler, że języków obcych nie lubią używać. Co ciekawe angielskiego przeważnie uczą się intensywnie juz od podstawówki. Do angielskiego mają straszną awersję i sami nie wiedzą skąd się to bierze. W maju w grupie projektowej miałam 3 Anglików i 4 Francuzów - wesoło było.
Dopiero dołaczenie do grupy Niemca spowodowało powstanie frontu angielsko-francuskiego.

A z drugiej strony patrząc w ilu polskich sklepach kawiarniach i restauracjach obcokrajowcy mają problem z dogadaniem się. Nawet w Warszawie z językiem obcym nie jest dobrze. W Sopocie na Monciaku w ponad połowie kawiarni poza sezonem nie dało się po angielsku złożyć zamówienia.

MK tego rzucającego kulkami chyba bym czyms ciężkim rzuciła. U nas wkurzający są roznosiciele ulotek. Każdego dnia przynajmniej 4 razy ktoś dzwoni domofonem, żeby go wpuścić. A na drzwiach wisi wielka kartka, że ulotki prosimy zostawiać na skrzynce pocztowej.

Islandia - ten pomysł mi się bardzo podoba.

Sytuacja polityczna mnie przeraża - jak widzę któregoś Kaczora w telewizji to mnie trzęsie. Płakałam ze śmiechu jak prezydent próbował wymówić w TVN24 Frankfurter Allgemeine Zeitung i chyba 3 razy mu się nie udało i dał sobie spokój. Aż wstyd mieć takiego prezydenta.
A propozycje zmian konstytucji mnie przerażają. LPR, Samoobrona + PiS. Wczorajsza wypowiedź jednego z posłow na temat mediów też była mądra, a marszałek Jurek tak madrze ja skomentowal, pan poseł był nieprzygotowany i tak od serca mu się wyrwało ...
 
Do góry