reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

ja z malym pytankiem, zawsze w okolicach walentynek widzialam pelno ogloszen bior podrozy o jakis romantycznych weekendach czy wyjazdach,,,a teraz nic...w tym czasie mamy wyjechac a dokladniej 16 i mamy tydzien czasu, moskwa odpada bo na tydzien za daleko, myslelismy o budapeszcie, w pradze bylismy..albo co cieplego..no albo jakis fajny weekend w polsce, z tym ze jak mowie zawsze widzialm w lutym jakie sfajne promocje zwiazane z walentynkami a teraz nic...a moze wam cos wpadlo w oko?? albo polecicie mi gdzies wyjazd na pare dni (we dwojke:)
 
reklama
Witajcie
Dawno nie pisalam zabawy z Iga ostatnio pochlaniaja wiele czasu :) jak juz zasnie to trzeba w domku cos zrobic i tak na okraglo, infekcja zwalczona :)
Wanda wszystkiego naj naj dla Wiktorka przede wszytskim zdrowka :-* :-*!!!!!!!!!!
Kariwiw trzymam kciuki za dobre wyniki Twojego mezusia.
Pati zdrowka dla Samuelka oby jak najszybciej ospa sie skonczyla.
Sopran witaj :):)
Pozdrowionka dla Was wszytskich
 
Melanie pisze:
wanda_23 pisze:
Mel - a czemu chcesz jamnika akurat ??? ja wlasnie u nas na forum grudniowym pytalam lasek w sprawie pieskow, bo sie zastanawialam czy nie sprezentowac Wiktorkowi - ale najpredzej jak juz razem spowrotem zamieszkamy z mezem no i tak myslalam o przyszlej gwiazdce.. No ale jamniki podobno sa wredne - i nie bardzo do dzieci !! Tzn nawet nie podobno !!! Ja moge nawet napisac ze napewno !!! Jak ja mialam walsnie 4 latka to mnie ugryzl jamnik w dupcie - i to tak ze myslalam ze mi pol dupy wygryzl - a nic zupelnie mu nie zrobilam - poprostu bawilam sie na podworku z kolezankami !!! ale jamnikowi sie nie spodobalam. No ale w sumie to chyba wszystko zalezy od tego jak sie psa wytresuje, no nie ???

Wanda dla Ciebie chyba trzeba wszystko pisac 2 razy ::)
DLATEGO :
https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,5692.990.html

ech... ::) ::) ::) goopia ja ;D ;D ;D
 
Dziewczynki, w imieniu Wiktorka dziekuje serdecznie za wszystkie przemile zyczonka urodzinkowe :) Mam nadzieje ze bede mogla kiedys przedstawic Wam go osobiscie ;D
 
natalya pisze:
ja z malym pytankiem, zawsze w okolicach walentynek widzialam pelno ogloszen bior podrozy o jakis romantycznych weekendach czy wyjazdach,,,a teraz nic...w tym czasie mamy wyjechac a dokladniej 16 i mamy tydzien czasu, moskwa odpada bo na tydzien za daleko, myslelismy o budapeszcie, w pradze bylismy..albo co cieplego..no albo jakis fajny weekend w polsce, z tym ze jak mowie zawsze widzialm w lutym jakie sfajne promocje zwiazane z walentynkami a teraz nic...a moze wam cos wpadlo w oko?? albo polecicie mi gdzies wyjazd na pare dni (we dwojke:)

YYYY PARYŻ ???


wanda my też sie dołączamy do życzen wszystkiego naj... naj... dla Wiktora
 
Natalya dlaczego nie cierpisz Francji ??? Pourquoi ??? chciałoby się rzec, zwłaszcza, że jestem frankofońska

 
Ja nigdy nie byłam :(,ale Paryż kiedyś odwiedzę, bankowo!
Piękne, magiczne wręcz miejsce.
 
Witajcie!

ach te zębole.... na nic czasu nie starcza  ::)

Wanda gorące życzenia dla Wiktorka
STO LAT, STO LAT, STO LAT.....

Temperaturka troche lepsza wiec może spacerek? Bo my już chadzamy  :) Ale twoja córcia jest ciut mniejsza i tobie pozostawiam decyzję....

Kariwiw jak ci nikt nie napisał o placach zabaw to ja ci odpisze: u nas niestety plac zabaw jest ale jakby go nie było.....taka tandeta.....

Natalya ja do Paryża jeszcze nie dotarłam, ale na pewno kiedys tak.... jednak zimą bym ci chyba odradzała....a co do budapesztu to byłam....jest wiele zabytków, oryginalne jedzenie i maja tam taki słynny termalny basen....ale generalnie wybrałabym cos z temperaturą ok. +28-30 stopni..... ::) ::) ::)

 
reklama
alescie sie rozpisaly, fiu fiu jak mawial pewnien wrobel ;D

anecia- jejciu jak ja cie rozumiem, ja tutaj to dzis chyba z 5 razy probowalam cos pisac, napisalam dwa zdania i mi mala przejmowal aklawiature

dla malego jubilata gromkie STO LAT STO LAT

chcialam sie odniesci do
1. zabkow - fluor nam przepisala pediatra, a jak bylysmy u dentysty dzieciowego to on zakazal , bo w naszym miescie stezenie fluoru w wodzie jest wystarczajace, zawsze zanim sie dziecku pod fluor trzeba sprawdzic jego poziom w sanepidzie
co do mycia- nam polecil myczabki w naparze rumianku - tak robimy i jest git (przez chwilke mala miala ciemniejace zabki od zelaza, a rumianek to wybielil), pasty polecil po 2 roku zycia, co do tych bezluorowych powiedzial ze to bez wiekszego sensu stosowac, lepiej jzu ten rumianek

2. psy - ja lubie, al emusza byc takie co nie dadza rade wejsc za kanape, bo moglby tam zdechnac (dopisek autora- ja nie mam w domu kanapy, chodzi o tzw przyslowiowa kanape ;D)
jak matysia podrosnie i jezlei do tego czasu nei pojawi sie jej rodzenstwo - czyli w okolicach gwaizdki najblizszej - chcialabym jej dac w prezencie beagla ;D

3. ja mam swira na punkcie Berlina, z polskich urokliwych miast polecam Lublin - w okolicy duzo ciekawostek (o il ektos lubi folklor zydowski(, a dl aturystow jure krakowsko-czestochowska
2 ostatnie opcj eraczej latem, hehehe, wiec zostaje berlin (my love)

hehehe, ale mi wyszedl post gigant, ja was poczytuje w ciagu dnia tylko pisac nei ma jak bo mi matysia kompa ajmuje

aaa wkleje moze na fotkqach , jak matysia si edzis bawila z kamerka netowa, slaba jakos ,a le zdjecia przednie
 
Do góry