reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej Melanie!
Zazwyczaj bywam z Natalią mam taki błękitno beżowy wózek. Dzisiaj nie byłam, ale wybieram się za tydzień (choć grają jakąś komedię z Carreyem i nie bardzo mi to podchodzi). Pozdrawiam
 
reklama
Kochane Foremki...
Dziekuje Wam za dobre rady i zyczenia zdrówka dla Samcia!
Pani doktor zalecila Varmidern, kapiel w nadmanganianie i multisanostol. Rozwineliśmy arsenał farmaceutyczny i Samuel
wykąpany, wysmarowany i zwitaminizowany wlasnie zasnąl ;) ;D

Pozdrawiam Was serdecznie! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

 
Meluś............
Ja za Tobą drugi dzien juz beczę, a Ty nic
53ze.gif
 
my na zabki calgel i chyba cos pomagal ale znajoma polecila dentinox podobno rewelacja...ale ja tam nie odczuwam roznicy:)
 
Wszystkie dzieci Foremek widać umówiły się w kinie na wspólne ząbkowanie :)

Kochane - ja nie mieszkam w mieście, ale bardzo tu u nas pragniemy zbudować dla dzieci porządny, drewniany plac zabaw, wiecie bale, łańcuchy itp mamy tylko straszydło przt przedszkolu, chyba z lat 70 nie ma tam nic ciekawego. Dlatego proszę Was jeśli gdzieś na waszych osiedlach są takie fajne place prześlijcie fotke, a jakby był tam jakiś namiar na firmę która to budowała, tym lepiej, no i w ogóle się wypowiedzcie na ten temat. Dzięki w imieniu swoim i tutejszych dzieciaków.

Idę spocząć, już nie mogę, sernik się studzi...
 
Pati26 pisze:
Meluś............
Ja za Tobą drugi dzien juz beczę, a Ty nic
53ze.gif

monż :D wpadł na zajebisty pomysł i rozłączył nam neta :p
siedziałam w kącie i ryczałam - ale to nic nie dało
dopiero przed momentem podłączył nas spowrotem
ps. zrobił to dla żartu :p ku..wa śmieszne to było :p
 
No to jestem dzisiaj pierwsza!!!

Dzien Dobry Mamusie!!!

Idę zaparzyc kawke i zrobic chłopakom śniadanko.............

Milego dzionka :-* :-* :-*
 
Dzień dobry !

A u nas śniadanko robi mąż ;D

ja umyłam głowe i siedze z odżywką

TO CO? NIE WIECIE KTO MA NA SPRZEDAŻ JAMNICZKI ??
 
ja nie znam nikogo kto ma jamniki ale moze warto w anonsach poczytac?? tam duzo takich ogloszen...
my dzisiaj mielismy spokojna noc, z tym ze polozylam sie troche za puzno..kurcze jutro egzamin a ja nic kompletnie nie pamietam, czuje sie jakbym nie potrzebnie sie uczyla:( dzisiaj ide z malym do lekarza ciekawe ile terz wazy i ile urosl...
caly pokoj smirdzi ...kupa, zdjelam malemu pieluche zeby pupa po nocy sie wywietrzyla, polozylam go do lozeczka, za doslownie minutke przychodze..a tu wszystko w kupie, dobrze ze scian nie poprudzil, ledwo go domylam ;D
 
reklama
Dzień doberek ;D

Mel
Poszukaj w Anonsach. Tam są ogłoszonka o psiaczkach.
A co macie na śniadanie?

Pati

A ten Varnmidern to też taka biała maź ? Jak Samuel ma dużo bąbli to możesz go kąpać nawet 2 razy dziennie w tym fioletowym, szybciej się pozasuszają. Dużo drówka dla niego i cierpliwości, żeby się nie drapał ;)
 
Do góry