reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Co do smarowidełek :)
Smarowałam tylko Bobodentem Julkowe dziąsełka. Julce pierwszy ząbek wyszedł jak skończyła 9 miesięcy i poszły jej lawinowoooo jeden za drugim. Bardzo łagodnie to przeszła, aż się dziwiłam. Twardzielka mała ;D

Wiecie, z tymi radami to ogólna porażka...bo, np. po co myć codziennie dziecko jak kiedyś się kąpało tylko raz w tygodniu- w sobotę- i jakoś się żyło 8) ;D i tak samo jest z myciem ząbków, po co je myć skoro ich nie ma...jeszcze :mad: Szok jakiś.
Całe szczęście, że nasze dzieci nie będą miały takich dylematów.
A teraz spadam bo robimy pizzunię- mniamunię ;D ;D ;D oł jeeeee!
 
reklama
czesć:)

Pamiętacie mnie jeszcze?

Idę poczytac co naskrobałyście na kilku ostatnich stronach :)
 

Dobry Wieczor!!!

Mój Samuelito :o ospe chyba dostał, wysypało mu w kropeczki całe plecki i brzuszek.......
Mówi ze go to stasznie swędzi i drapie sie okropnie
Własnie pojechal z męzem na Chodkiewicza do pediatry, ciekawe co tam powiedzą ??? ??? ???


Miłego wieczora!!!
 
Pati

Kochana masz przed sobą specjalistkę w sprawach tej cholernej ospy :mad:
Jula do teraz ma krostki i nie zagojne po nich miejsca :( A to juz 4 tydzień, koszmarek mały, mówię Ci.

Aldik gdzie byłaś jak Ciebie nie było kobieto?


Pizza zjedzona, spód niestety podeszwa z lekka ;D ale się pochrupało.
 
GeHa, powiedz mi prosze jakie lekarstwa podawałas Julce i czy miala gorączke, bo Samuel jest w czerwonych plamach ale nie goraczkuje. Nie wiem czy moze wszystko jesc, pic itd.
biedne te nasze dzieci musza sie uzerac z jakimś chorobskiem :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 
Pati
Jula przez pierwsze dwa dni miała podwyższoną temperaturę ciała do 37,5 ale to jeszcze nie jest gorączka.Kilka razy dałam jej na noc dawkę Ibufenu, bo wszystko ją bolało i swędziało.
Lekarka mi poradziła, żeby dawać przez całą chorobę porządną dawkę witamin- Multivitamol, zresztą cały czas je daję z przerwą na lato.
Jeśli Samuel ma rzeczywiście ospę to polecam, bo u nas się sprawdziło kąpanie w nadmanganianie potasu (wysusza te bąble) i potem smarowanie Pudrodermem. Jula miała tego szitu tyle, że smarowałam ja całą, nawet we włoskach.
Co do jedzenia i picia to spoko, wszystko jak dotychczas.
 
Aldik wlasnie sie zastanawialam gdzie sie zabunkrowalas

Zel kupilam Dentinox - podobno najlepszy, ale to nieprawda. Widac u nas te kielki, ale jeszcze troche trzeba sie bedzie pomeczyc

Pati zdrowka dla Samuelka.Agatka miala nawet krostki pomiedzy paluszkami u nog. No coz, trzeba przejsc to. Bedzie mial spokoj w szkole.

Dziekuje za porady z fluorem. Narazie sie zatem wstrzymamy.
Co do porad i mycia - znacie ten kawal:

Mloda para wyjechala w podroz poslubna. Mloda Pani pisze list do mamy: Mamusiu, tu jest pieknie, morze przepiekne, plaza, slonce. Hotel ekskluzywny, piekne pokoje, z lazienka. Ale jaka wanna - mamo- wspaniala, juz nie moge sie soboty doczekac ;D
 
Pati - zdrówka dla Samuelka. Do dziś pamiętam swoją ospę, początek wakacji, moje pierwsze kolonie i ... zabrali mnie po tygodniu, i to swędzenie. Pamiętam ze kąpiele w mączce ziemniaczanej też ładnie wysuszały bąble.

Mkafe - dobre hehehe a to sie pan mlody zdziwi.
 
reklama
Aldik ja myślałam, że Ty już z kraju wyjechałaś ;)

Pati a ja na Ciebie czekam i rycze, że Cię nie ma
a Ty sobie tutaj siedzisz :(

co do Samuelcia
Ooooooo kurde, to będziesz miała teraz wesoło w domu ::) ;)
 
Do góry