reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej :-)

Glowe moze urwac :szok:...wrocilam wlasnie z Osowej,bylam u kumpeli,tam to dopiero wieje na tym polu,rety...a pranie to mi wyschlo w ciagu dobrej godziny ;-)...

Widze,ze temat sie rozwinal komu zimno,komu cieplo,czapki,rekawiczki...ja tam jestem zdania komu zimno niech sie ubiera a komu cieplo niech sie rozbiera...kazdy wedlug siebie i juz :tak:;-)...ja biegam w bluzie i pod tym mam krotki rekawek,pcham wozek,ciagne Wiktorcie ;-):-D a jak wracam z zakupow to jestem mokra,doslownie...a w domu to bym najchetniej na galotkach biegala ;-)...kaloryfery mam oczywiescie pozakrecane ;-) a lufty pouchylane...no co do dzieci to dostosowuje je ubiorem do pogody bo jak to mowia kazda pogoda jest dobra na spacer trzeba tylko odpowiednio dziecko ubrac :-)...

...u nas ze zdrowiem oki :-)...

Pozdrowionka!....i do spotkania ;-);-);-).......
 
reklama
Kasia witaj w klubie ciepłokrwistych;)
Iza czy mi się zdaje czy ty rano cos pisałas ze nie wieje dzisiaj??:-p:-p
Łeb urywało dosłownie,gdyby nie ten wiatr jak by fajnie było.;-)
 
Cały czas wiało dzisiaj ,bynajmniej u nas hihi
Jutro mąż zawozi Tymka do przedszkola jupiii:)
Moja przyjaciólka własnie dolatuje na Ibize,ale jej zazdroszcze...A druga za miesiac leci na Tebneryfe:szok::szok:CVHYBA SPAKUJE SIE W JAKAS JEJ WALIZKĘ:-)
 
Moje obie siostry aktualnie balują w Tunezji, ale jakoś im nie zazdroszczę, ja jednak wole czynny wypoczynek i góry to dla mnie raj :) Choć lubie ciepło to plaża i woda mnie nie bawią, może dlatego że strój trzeba załozyć, hehhehe....
 
JA TAM UWIELBIAM PLAŻE MIMO ŻE TEŻ W STROJU JUZ TAK NIE PARODIUJE JAK 5 LAT TEMU HHA,POZA TYM PRZECIEZ TEZ MOZNA CZYNNIE WYPOCZYWAC NP. ZWIEDZAJĄC MIASTO;)
Ja im pogody zazdroszcze ,patrzac na nasza za oknem;/
 
Moje siostry pustynie moga ogladać ale już ją znają bo są tam kolejny raz ;-)
Jak byłam młoda i piękna to lubilam plażowanie, a za oknem u nas słonecznie, własnie mówili coś o opadach śniegu 13stego !
 
Dziewczyne pewie korzystają z ostatnich podrygów złotej jesieni;)
Mój M. ma do konca tygodnia wolne i wozi Tymka do przedszkola,myslałam ze dłuzej pośpię a tu dupa,wstaje jak budzik codziennie o 7;/Nie lubie długo spac ale myslałam ze chociaz pól godz dłuzej mi do zajmie,no niech będzie te 40 min :-D
 
reklama
Hej :-)

Glowe moze urwac :szok:...wrocilam wlasnie z Osowej,bylam u kumpeli,tam to dopiero wieje na tym polu,rety...


hahaha, a za osową jak wieje ;-)

hej

dawno mnie nie było ;-( ale naprawde zasuwam nieziemsko ostro... roboty full non stop, a bedzie jeszcze wiecej...

nie chce jeszcze śniegu... dopiero zaczełam ogródek przekopywac...
 
Do góry