reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Wiecie ja myślę o takim kameralnym spotkanku przy ciasteczku i kawce :) W sumie jak sprzedam gdzieś rodzinkę to mogę Was zaprosić do siebie. Jakoś się pomieścimy.
 
Czesc dziewczyny:) Dołączam do Waszego grona ( oczywiscie jezeli mnie przyjmiecie) i strasznie sie ciesze, ze bede mogla z Wami dzielic sie radosciami i smutkami nastęnych dni. Mama zostaną w maju 2011 wiec jeszcze mam troszke czasu. Buziaki:)
 
Witaj Katrinka, pewnie że Cię przyjmiemy, pisz duzo i często, daj znać gdzie mieszkas? :) Moja corcia tez majówka to dobry miesiąc dla dzieci, bo od razu mozna na spacerki chodzić a do zimy już podrosna na tyle że nie potrzeba wózka głebokiego, hehhe.... tak było u nas!

I mamy niedziele.... obiecywali ciepło a jest co widac za oknem, ale nic jedziemy do Lubostronia dziki podkarmić a potem na wieś sie dotlenić!
Udnaego dnia!
 
Witam nową przyszłą mamuskę :tak:

My wczoraj zaliczylismy Wyspę Młyńską. Były tam przez weekend kramiki z jedzeniem regionalnym.....taki mikro festiwal smaku z Gruczna ;-). Pieknieje nam ta Wyspa, że hoho. Buduje sie tam fajny plac zabaw ale nie wiem czy w tym sezonie jeszcze ruszy...jakoś im się nie spieszy z robotą tam - za to wszystko w okół idzie pełna parą: chodniczki, trawa, zagosopdarowanie mariny......

Widzę, że spotkanie jakieś planujecie? Może bym w końcu Was poznała osobiście....:tak: Tylko napiszcie, gdzie, kiedy i czy z dziećmi.....Jakby co to 02.10-03.10 nie mogę, bo Franowi urodziny wyprawiam :rofl2:.

Aaaaa zapisałam Franka na zajęcia plastyczne w 2 miejsca ale coś mi nie oddzwaniają ani z jednego ani z drugiego......wrrr. W pałacu są ale od 6 lat grupy. Może by mi go przyjeli ale dojazd np. na 17-18 do Pałacu ode mnie to masakra bo korki przy Tesco, przy Browarze.....dlatego cieszyłam się, że blisko w Modraczku coś znalazłam......ale na razie cisza.....:baffled:
 
Witajcie:-)

Na poczatek zdrówka dla chorowitków. U mnie tez juz Weronika migdały powiększone i skarzy się na uszko. Dzisiaj niby lepeij ale zobaczymy. Póki co dostaje eurespal i krople do uszka.

Mam nadzieje,że jej szybko przejdzie, bo zaczęła niedawno kurs nauki płyania, i kurs tańca w szokole tanca w fordonie, no i nie chcialabymżeby sie rozłożyla..hhhmm

Było cos o makijażu, no ja niestety dolączam do Agnes, bez maikjażu czuje się naga, ale to pewnie dlatego,ze mam dosc niska samoocene no cera niestety z problemami, takze u mnie musi cos na ryjku byc...

Madziara....no niestety u mnie nikt akordeonu nie posiada.

Katarinka....witaj:-)

JJ, no sie rozpisalas ostatnio...hehehe
 
Czesc :-)

Ale dzisiaj zimno,brrrr,przeprosilam moje adisady i niestesty dusze sie :szok:,uwielbiam miec gole stopki i paluszki na wierzchu,jak ja to wytrzymam :no:...no i sie chwale a raczej zale ze moje dzieci zasmarkane od wczoraj!Zaczyna sie :angry:...jutro z Wiki na szczepienie z rana,znowu Pani bedzie mi marudzic ze dziecko na zadnym bilansie nie bylo :sorry2:...mnie glowa szumi,ktory to juz dzien,nie pamietam :szok:....popoludniu kawka u psiapsoly,dzieciaczki sie beda bawily ;-) a my ploteczki :-)...A u nas nadal nie grzeja !

Madziara,dobry pomysl ;-)...my tez bez dzieci???Jak kameralnie to kameralnie :-D;-)...tylko co ja z moimi zrobie,hmmm...na razie jestem uziemiona przez jeszcze dwa tygodnie bo tesciowka w sanatorium siedzi...sie opala,nad morzem :-D...

Witaj Katarinka :-)...pisz co tam u Ciebie! Jak sie czujesz? Gdzie mieszkasz?...
 
Zdrówka dla Wszystkich, sezon chorowania można powiedzieć, że został otwarty!!!

Gołe paluski, brrr.... juz nie pamiętam kiedy tak chodziłam!

Co ze spotkaniem? Aktywne mamuśki chyba o nas zapomniały, więc myslcie intensywnie gdzie możemy się zlecieć, same?

Może ktos ma ochotę na Famili Park z dzieckiem? Też mogę tam pojechać :)
 
reklama
Ja jestem chetna na Famili Park :-) Wiktorcia uwielbia tam jezdzic...tylko ja w weekendy,sobota popoludniu albo niedziela caly dzionek ;-),bo wtedy moge malego zostawic z M!
 
Do góry