reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bydgoskie ciężarówki 2010/2011

karolincia397 ja mam termin na 11 października wg OM i 8 października wg USG, więc chyba byśmy się minęły na porodówce. Na ostatnim USG moja dzidzia się schowała więc cały czas nie znam płci. Imienia też jeszcze nie wybrałam, czekam do ostatniego USG. Jak i wtedy się nie pokaże to będę musiała wybrać jakieś na każdą ewentualność. Ale powiem ci szczerze, że wiercipięta z tego mojego bobasa niemiłosierny. Pewnie chętnie by już wyskoczył, gdyby mógł. No ale cóż, jeszcze trzy i pół miesiąca. Pozdrawiam
 
reklama
karolincia397 ja mam termin na 11 października wg OM i 8 października wg USG, więc chyba byśmy się minęły na porodówce. Na ostatnim USG moja dzidzia się schowała więc cały czas nie znam płci. Imienia też jeszcze nie wybrałam, czekam do ostatniego USG. Jak i wtedy się nie pokaże to będę musiała wybrać jakieś na każdą ewentualność. Ale powiem ci szczerze, że wiercipięta z tego mojego bobasa niemiłosierny. Pewnie chętnie by już wyskoczył, gdyby mógł. No ale cóż, jeszcze trzy i pół miesiąca. Pozdrawiam

o jacie, to dzidzi widć chrkterna, chce niespodxzinkę zrobić;) j wiem, że córeczka już od 4 miesiąca a że bardzo chciałm córkę to się cieszę. zobczymy jak z tym będzie bo moj dzidzi jest dość mała więc może mi się troszkę opóźni. a co do ruchów to u mnie jest tak raczej na spokojnie- około 23 mała szaleje a w ciągu dnia jakoś tak leniwie;) a co do imion to też mam wybrane, będzie lilianka. a ty jakies masz ulubione czy żadnych?
 
karolincia397 tak, rzeczywiście, charakterek to moja dzidzia już chyba ma. Co do imion to jeszcze się nie zdecydowałam. Dla chłopca to chyba wybiorę Wojtek. W sumie może nie jest zbyt popularne, ale jakoś to imię tak za mną chodzi już od kilku miesięcy. Dla dziewczynki myślałam Patrycja, ale mojemu M się nie podoba. Tak więc na razie to jest dla mnie sprawa otwarta. Nie jestem za to zwolenniczką jakiś imion zachodnich, bardzo udziwionych czy niezwykle rzadkich. Wolę imiona typowo polskie, ale też żeby nie były zbyt częste, bo w końcu np. Julii to u mnie jest w okolicy zatrzęsienie. A twoja Lilianka bardzo mi się podoba. Nie znam żadnej dziewczynki o takim imieniu, ale kojarzy się bardzo sympatycznie.
 
karcia84 Witam serdecznie, widzę że termin mamy dosyć blisko siebie, bo ja gdzieś tak na 8 października. Fajnie, że na naszym forum jest coraz więcej dziewczyn z Bydgoszczy z tym terminem. Możemy wzajemnie wspierać się w tym wyjątkowym dla nas czasie.
 
30 wrzesnia to termin z @,a z usg lekarz jak mierzył malutką to wacha sie miedzy 22 wrzesnia a 2 pażdziernika :-)

A jak dziewczynki z wypraweczką??my juz prawie wszystko gotowe mamy,troszke ubranek kupiłam,i sporo dostałam od dziewczyny z BB ,takze jesli chodzi o ubranka to tylko brakuje kombinezoniku,czapeczki jesiennej i jakis dresików.
Jeszcze rozglądam sie za łóżeczkiem,mam turystyczne,ale córa w nim śpi i jest nieco zniszczone takze bede musiala inne kupic.
 
no ja dopiero zaczynam kompletować sobie ubranka. Na szczęście to co najważniejsze już mam, czyli jakiś zestawił na drogę ze szpitala, parę ubranek, łóżeczko i wanienkę. Większość rzeczy to po starszej córce. Na szczęście zostawiłam sobie trochę rzeczy po niej, bo większość wydałam znajomym. W sumie to większe zakupy cały czas przede mną.
 
ja po moich łobuzach nic niezostawiałam,bo w zasadzie z byłym mężem maluchów wiecej nieplanowalismy,ale sie rozwiodłam poznałam R.i tak jakoś wyszło :-Da teraz jestem bardzo szcześliwa że mam malutką w brzuszku :-)
 
karcia84 fajnie, że ci się ułożyło, czasami po prostu musi być gorzej żeby mogło być lepiej. Ale najważniejsze, że nasze dzidzie są zdrowe i już niedługo będziemy mogły je przytulić. A tak w ogóle to do którego szpitala zamierzasz jechać na porodówkę? Pytam, bo ja jeszcze się zastanawiam nad dwójką lub mswia. Czasami można przeczytać w necie tak skrajne opinie, że sama już nie wiem co wybrać. A jak rodziłam dziewięć lat temu to jednak ta służba zdrowia wyglądała chyba zupełnie inaczej.
 
reklama
Femka ja chyba w dwójce rodzić będę,dwa poprzednie porody także w dwójce miałam,pierwszego nie wspominam zbyt miło,natomiast drugi lepiej,wsumie tak do końca nad tym sie nie zastanawiałam.

Ja dziś po wizycie u gin,na plusie mam już 12 kilo :szok::-D,serducho malutkiej biło jak dzwon :-),wyniki ok,tylko ciśnienie troszke podwyższone,ale to moze dlatego że użerałam sie w tramwaju z panami od kontroli biletów :-D
 
Do góry