reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bydgoskie ciężarówki 2010/2011

reklama
Cześć Dziewczyny,

Mam pytanie, czy któraś może dowiadywała się o żłobki? Czy znacie jakieś opinie? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
 
Małgorzata31 mój Antek chodzi do żłobka nr 5 Chatka Puchatka od stycznia tego roku. Z czystym sumieniem mogę polecić.
 
Samanta, niestety:) Ale już na pewno bliżej niż dalej:) Chociaż przyznam, że od dawna siedzę jak na bombie i nie mogę się doczekać:)
Małgorzata, mój mały jest zapisany do żłobka w Fordonie przy ul. Gierczak. Znajomi są zachwyceni, jedna ich córcia chodzi tam już od roku, a druga zaczyna we wrześniu.
 
cześć dziewczyny, ja mam termin porodu na 3 październik, któraś ma podobnie? jestem na tej stron e pół roku a dopiero się zorientowałam, że jest też Bydgoszcz;) no cóż- bywa;/ w takim razie witam was wszystkie serdecznie;)
 
karolincia397 witam, ja też mam termin na październik, ale szczerze się przyznam, że rzadko odwiedzam tę stronę. Częściej sobie poczytuję forum przyszłych mam październikowych. A tak przy okazji, to skoro obie jesteśmy z Bydgoszczy, to czy wybrałaś już szpital, w którym będziesz rodzić? Ja już się w sumie od dawna nad tym zastanawiam, czytałam też sporo różnych opinii na temat porodówek w naszym mieście i raczej będę się skłaniała do miejskiej dwójki.
 
reklama
karolincia397 witam, ja też mam termin na październik, ale szczerze się przyznam, że rzadko odwiedzam tę stronę. Częściej sobie poczytuję forum przyszłych mam październikowych. A tak przy okazji, to skoro obie jesteśmy z Bydgoszczy, to czy wybrałaś już szpital, w którym będziesz rodzić? Ja już się w sumie od dawna nad tym zastanawiam, czytałam też sporo różnych opinii na temat porodówek w naszym mieście i raczej będę się skłaniała do miejskiej dwójki.

ja już na samym początku ciąży wiedziałam, że będę rodziła w Bizielu. Jestem pod opieką ordynatora tego szpitala więc w razie czego trafię na znaną opiekę. Miałam ciążę zagrożoną i leżałam na patologii i jestem zadowolona z pań pielęgniarek i lekarzy. Wiadomo jak wszędzie zdarzają się tzw wpadki ale było całkiem dobrze. Żaden inny szpital u mnie akurat nie wchodzi w grę. Ja też częściej na forum dla październikowych mam jestem ale weszłam tu z ciekawości bo fajnie jest z kimś pogadać wiedząc, że może się spotka na porodówce;)pozdrawiam serdecznie
 
Do góry