reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

tak też zrobię. Idę do lekarza jak się Alex obudzi.
Ale mnie dziś nastraszył. Zawsze obcinam mu paznokcie na śpiocha. Dziś podobnie, tylko, że nie zasnął całkowicie i po każdym paznokciu wyrywał mi rączkę, a ja uparcie, delikatnie mu ją podkradałam. Aż nagle rączka zaczęła mu drżeć, a potem druga. Przestraszyłam się , wzięłam ręce i przeszło. Wszystko trwało jakieś 5 sek.
Ale uf! co to mogło być?
 
reklama
tak też zrobię. Idę do lekarza jak się Alex obudzi.
Ale mnie dziś nastraszył. Zawsze obcinam mu paznokcie na śpiocha. Dziś podobnie, tylko, że nie zasnął całkowicie i po każdym paznokciu wyrywał mi rączkę, a ja uparcie, delikatnie mu ją podkradałam. Aż nagle rączka zaczęła mu drżeć, a potem druga. Przestraszyłam się , wzięłam ręce i przeszło. Wszystko trwało jakieś 5 sek.
Ale uf! co to mogło być?

I co lekarz powiedział???
 
prawdopodobnie to odruch nie niepokojący. Spowodowany zmęczeniem i napinaniem mięśni w półśnie.
Wróciliśmy na bebilon pepti, przez zmianę na skórze, na ramieniu.
 
Simu po przetestowaniu kaszki bobovita bezmlecznej dzis rano zrobila zielona kupke...widocznie cos jest w tych kaszkach ze nie toleruje ich...

Ryz odpada bo jada rozgotowany z zupka i nic jej nie jest

Kupie dzis Nestle bezmleczna i dam jutro i zobaczymy...bo po kleiku kukurydzianym nestle nic jej nie jest
 
przy ząbkach dzieci często miewają swoje humory z niejedzeniem.
My pożegnaliśmy się ze zwykłym bebilonem i wróciliśmy do b.pepti....
zmian na skórze coraz więcej mimo, że mleka z białkiem nie je od poniedziałku.
Może co innego go uczula??????????
Wczoraj odstawiłam gluten, zobaczymy czy będzie poprawa.
Nie wiem czym smarować małego, żeby szybko zniknęło paskudztwo.
 
Witam!
Mam du dość spore zaległości i pewnie chwila minie zanim Was nadrobię. Ale mam pytanie. Z góry przepraszam jeśli już o tym pisałyście...
Kupiłam mleczna kaszę mannę po 6 miesiącu z bobovity. Czy dodajecie jej tylko 1 łyżeczkę czy robicie wg przepisu na opakowaniu?

Czy Wasze dzieci przesypiają całe noce? Bez żadnej pobudki???
 
Marzena80 niestety moj syncio budzi sie 1 czy 2 w nocy. Nie da rady przespac bez pobudki. A Twoje malenstwo przesypia cale noce??

Dziewczyny jaki jest wasz stosunek do wprowadzania glutenu? Bo wiem, ze pisalyscie o nim. Pediatra kazala mi wprowadzic jak dziecko skonczy rok:confused::confused:
 
reklama
Witam!
Mam du dość spore zaległości i pewnie chwila minie zanim Was nadrobię. Ale mam pytanie. Z góry przepraszam jeśli już o tym pisałyście...
Kupiłam mleczna kaszę mannę po 6 miesiącu z bobovity. Czy dodajecie jej tylko 1 łyżeczkę czy robicie wg przepisu na opakowaniu?

Czy Wasze dzieci przesypiają całe noce? Bez żadnej pobudki???

Simu spi od 19:30 do 8 rano z jednym budzeniem na piciu

Marzena80 niestety moj syncio budzi sie 1 czy 2 w nocy. Nie da rady przespac bez pobudki. A Twoje malenstwo przesypia cale noce??

Dziewczyny jaki jest wasz stosunek do wprowadzania glutenu? Bo wiem, ze pisalyscie o nim. Pediatra kazala mi wprowadzic jak dziecko skonczy rok:confused::confused:

moja je od 5 miesiaca...dobrze sie czuje nic jej nie jest...Natomiast po bobovitach ma problemy...

A tak na marginesie to ona juz wsyztsko je i nic jej nie jest...wrecz przeciwnie rozwija sie ponad plan i kocha gryzc jedzonko
 
Do góry