reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

Każde dziecko jest inne wiec nie ma co porównywać, że to zjada tyle a to tyle. Podobnie jest z wagą. Mój mały np ma 4 miesiace i waży ok. 8 kg. Niby dużo, ale wczale nie jest gruby, a co wiecej karmiony jest tylko piersią. od czasu do czasu dostaje sztuczne mleko i codziennie wypija z 2 butelki herbatki.
 
reklama
mama opowiadala mi ze ze mna takich akcji nie miala...Jadlam az uszy mi sie trzesly a Simran...zrobilam jej o 11 kaszy 180 zjadla 150 a reszte wyrzucilam bo stracila zainteresowanie jedzeniem bo zobaczyla ptaszka na parapecie...teraz spi
 
U nas też picie tzn soczki lub herbatka o temp pokojowej ale mleczko kaszka i obiadek ciepłe musi być, deserek też może być temp pokojowej.

Tak patrzę ile Wasze dzieci zjadają i mój Alex zjada częściej ale za to mniejsze porcje.
 
wogole to statystycznie dziewczynki mniej waza niz chlopcy a tak jak patrze na te rozpiski z who to moja np wogole w taki sposob by nie jadla... ona jest jakas dziwna...ustalila sobie wlasny tryb jedzenia i tego sie trzyma
 
ja statystyk WHO na oczy nie widzialam i zreszta mam to gdzies co oni tam pisza. je ? je przybiera na wadze ?? tak wiec w czym problem
 
a moj Oliver ma 4,5 m i je jak narazie 150 ml-180ml mleka 5 -6 razy na dobe i po 3 łyzeczki jabłka ,wiecej nie zje bo nie lubi i pluje nim:eek:a ni zupek ani innych deserów nie je,bo ja chce wprowadzac jeden produkt na tydzien mniej wiecej zeby pozniej ewentualnie wyłapac co go uczula a co nie,mleko pije Pepti bo na zwykła mieszanke jest uczulony,wiec w porównaniu do waszych dzieci je sporo mniej,tzn.mleko pięknie wypija ale jezeli chodzo i nowosci to jak pisalam wprowadzam pomału i sie nie spiesze-tu z godze sie z gosiaczek:tak:,niech sie oswoi z łyzeczka chłopak:tak:porcja mleka przed snem zageszczona jest kaszka jabłkowa
 
reklama
Do góry